Zvědavý

Na jaká místa se vetšinou umistují lidé pod policejní ochrannou ??

Lidi co jsou v programu na ochranu svědků
Doplňuji:
Mafián Henry Hill už je po smrti : není známo kde celé ty roky byl ??

Nejlepší odpověď
zzzzz

Si děláš srandu??? kdyby to bylo veřejně známé, tak by ten program neměl smysl.

Pokud se o tom chceš něco dozvědět, doporučuji přečíst si knihu od Jaroslava Kmenty Svědek na zabití.

Další odpovědi
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/funguje-u-nas-program-na-ochranu-svedku
do jiné země,do jiného města,s jiným jménem,bez kontaktu s příbuznými,a­lespon podle toho co jsem viděla ve filmech

anonym

Někam jinam… Vždycky někam jinam.
😉
Žádné konkrétní místo „většinou“ neexistuje.

Hamon

To zalezi na stupni a delce utajeni. Muze jit o konspirativni byty a pronajate hotelove pokoje, ale v nekterych pripadech muze jit az o skutecnou relokaci do jine zeme nebo na jiny kontinent.
Obecna informace napr.na http://www.po­licie.cz/clanek/ochra­na-osob-v-pusobnosti-utvaru-specialnich-cinnosti-skpv.aspx
Doplňuji:
Mimochodem, u zvlastni ochrany se jde do takovych detailu, jako napr. vyplaceni duchodu, ktere nejde klasickou cestou pres socialku.

ptáč

Ta místa jsou různá. Většinou jde o nádražní prostory, kanály, ale většinou je to někde na úřadech práce a sociálních pracovištích.

Zdroj: www.cssz.cz

Hamon

Konspirační, ne konspirativní. Na tom mobilu se mi to nějak…