Stingo

Na jak dlouho minimálně si musím objednat O2 TV a stačí k tomu pevná linka?

Nikam volat se mi ted nechce.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Podmínky se mění tak často, že pokud se tím někdo přímo nezabývá (např. při pracovním procesu apod.), je malá šance, že to někdo bude vědět.

A teď něco osobního. Tento web se jmenuje „Odpovědi“, čehož sis zjevně nevšiml, popřípadě ti zdegenerovaný líný mozeček nesesumíroval, že odpověď (a to DOBROU) jsi už dostal od Edisona. Těžko to někdo bude vědět lépe, než samotný operátor/posky­tovatel. To, že jsi líný je TVŮJ problém, zkus se obrátit na web „Udělejtozamě“, tam třeba pochodíš LÉPE. ;) :D

Další odpovědi
Edison

Otázka dobrá na linku O2. Jistě je dokonce zdarma. Proč nejít za kovářem a ptát se kováříčka?

elkon

Tady není info linka O2.

Arne1

Nechápu. To si chceš objednat O2 jen třebas na týden ? Asi kvůli nějakému sportovnímu přenostu ? To je docela úchylný nápad…