VelkejDíDí

Na euro jsou teď snad nejvyšší kurzy za poslední rok (26,965 na Kč). Myslíte, že ještě poroste?

Když jsem se dívala zpětně, většinou se euro přes rok 2013 drželo u hranice 25/25,5 Kč a teď najednou přes tento týden tak stouplo. Čím by takový obrat k lepšímu mohl být způsoben? A myslíte, že to ještě během další(ch) týdne(ů) poroste?

Odpovědi
Hamon

ČNB oznámila intervenci na devizovém trhu. Takže ano, poroste.

arygnoc

keď bude stáť euro 25 – 25,5, bude to obrat k horšiemu.
keď bude stáť 28, bude to obrat k lepšiemu.

tých 27 je tak minimálna hranica, kedy to ešte nemá katastrofálne dopady na ekonomiku čr.

mosoj

Já bych si tento problém konvertibility měny,řešil na slovenském fóru. Zde by se vám mohlo dostat nevybíravých slov.

Doplňuji:
Koruna bude oslabovat tak dlouho až ČR přejde na Euro. To je proto aby jsme všichni brali ještě méně !!! Češi uvědomte si to , Euro nás nemine !!! Toto je první krok.