BurTon

Na co se vymluvit, když se vám nechce nebo nechtělo do školy?

Já sám osobně jsem už z tý školy tak unavený, že nemůžu každý ráno vstávat v 6:00 abych stihnul autobus. Tenhle poslední týden to je tak náročné, že se mi ani vůbec nehce, ale to mamka nechápe.. :(( Na co se mám vymluvit, když se mi tam nehce?

Nejlepší odpověď
kropitko

Hele, to znám, syn také musí ráno vstávat v 6.00, taky jsem ta mamka, co nechápe, že mu zrovna není dobře, že je unavený, že ho bolí ruka, noha, má střevní potíže,,,to jsou jeho výmluvy tento týden. Tak budiž ti útěchou, že v tom nejsi sám. Nepovolila jsem a i dnes do školy musel, výmluvy nezabraly,,,,

P.S Také jen tak tak autobus stíhá, myslím, že doufá, že mu ujede…

Další odpovědi
annas

Choď dřív spávat. Budeš-li chybět ve škole, musíš dopisovat sešity a víc se doma učit.
Když slyšíš výklad učitele, látku si lépe utřídíš.
Je dobře, že Tě mamka nechápe a že má zájem, abys vyučování nevynechával.
V dospělosti bys mohl litovat, proč ses třeba líp neučil a mohls dělat to a to…

venkovan

Podívej se na některý svůj oblíbený akční film. Uvidíš, že hlavní hrdina se přemůže a dosáhne následně svého vítězství či jiného svého cíle. To mlácení po těle, super rychlé jízdy aut, a další akční momenty které diváky vytrhávají z klidu jsou jen omáčkou k tomu, že žádného cíle nikdo z nás pohodlností nedosáhne.
A počkej až budeš chodit do práce.Na školu si rád vzpomeneš a nějaký týden zkoušení před pololetím bude proti tomu co tě čeká v práci sranda. Tam jsou, pokud chceš být dobře s ohledem na svoji kvalifikaci zaplacen, zkoušky prakticky každý den, každé přebírání práce šéfem, investorem apod. A čím menší pozici v práci zastáváš, tím větší buzeraci zpravidla od nadřízeních zažiješ,, protože po tvých zádech d se potřebuje dostat nahoru k lepší práci. Tak se snaž, abys v životě a v práci nebyl jen tím poskokem mocných.
Býval jsem v práci okolo 3 hodin ráno a taky se mi moc nechtělo. Ale to ranní rozednívání mělo nesmírné kouzlo, že jsem se na něj dokonce těšil a vstávání bral jako odměnu za to, že ho mohu vidět a prožít. .

Rocker

Taky se mi někdy nechce do školy,ale já tam musím-jsem školník:-)Nevím na jakou školu chodíš,ale u nás děti moc unaveně nevypadají.

tom004

Tak do školy nejdi a máš dalších 24 hodin, na vymýšlení vhodné výmluvy.Ale nemyslím si,že to projde opakovaně.

anonym

Spolužák taky už nevěděl,takže si vymyslel výmluvu,která odbourala i našeho zkušeného učitele.Na otázku,proč zase přišel tak pozdě,odpověděl s bezelstným výrazem,že se vzpříčil ve vaně.

Zvěřolesný

Já nevím, zítra se mi taky nechce do školy a přemýšlím co použít, když nechybíš moc můžeš říct že je ti špatně a že celou noc zvracíš nebo si vymyslet jinou nemoc… Ale když chybíš jako já tak pak už je to těžký :D Je to podle rodičů, někdy se stačí jen domluvit a jít do školy nemusíš. Ale samozřejmě že i s těma nejbenevolentněj­šíma rodičema nemůžeš chybět pořád :D No jo škola je těžká když člověka nebaví, tak je hlavní si vybrat alespoň tu střední školu podle toho co má člověk rád a neudělat tu samou chybu jako já že se zájmy v músických uměních půjdeš studovat techniku nebo tak něco… :D