LuCasCZ

Jak se vymluvit ze školy ??

Na co se mám vymluvit ?? Zítra nemůžu jít do školy, ale když řeknu mamce že mě bolí hlava nebo břicho řekne uvidíme jak ti bude po škole :( Několikrát sem zkoušel že mě bolí v krku a něco podobného ona mi řekla změř si Teplotu a to je ten problém. Co mám udělat s teploměrem aby byl teplý aby to vypadalo že mám jakože teplotu. Předem děkuji 🙂 :D

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Nijak, jdi do školy.

Další odpovědi
anonym

Jen jdi,dovču si neber,je to škoda,nech si jí na léto.

marci1

Nijak. Copak nechceš být vzdělaný a chytrý, abys mohl třeba v budoucnosti podnikat, operovat, psát knihy, být právníkem nebo udělat nějaký velký vědecký objev ? 🙂

nnn1

Buď rád, že můžeš chodit do školy. Užívej si to za ty, kteří nemůžou chodit (ať už kvůli zdraví, nebo potřebným penězům – v Africe).

agentka 1

A proč se vůbec chceš vymluvit? Nejde to vyřešit tak, aby jsi se nemusel vymlouvat?