bolak

Na co se teď aktuálně těšíte?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Možná čekáš, že napíšem, že se těšíme na jaro, ale já se aktuálně těším, až se mi upeče chlebík. Raději menší postupné, ale téměř jisté cíle…:-)
Doplňuji:
Postupného cíle bylo právě dosaženo, chlebík je upečen. Teď se zas budu těšit, až trochu vychladne…:-)

Další odpovědi
odpomass

Na pondělí, do práce…

Damiana

Večer na ples.:-)

zjentek

že bude líp .)

SickBreed

Na dokončení nového eshopu.

badisko

na obed…mam hlad jako vlk ..:D
Doplňuji:
tak uz jsem po obede a aktuane se tesi domu…:D

anonym

na vínečko z blatnice.
dnes by konečne malo dojsť.

kamila44444

Budeme s kamarádkou kuchtit palačinky a vafle! :D

Sůwa

Na ten upečený a vychladlý chlebík si namažu margarííííííí­ííííín 🙂

anonym

zjentek, a co vam chybi ;(
co by jste si pral ? -iv-

bolak

Damiana: dneská? ty ho taháš na ples když hrajem večer proti dánům? :)

doufám že mu aspoň povolíš handsfree do ucha .)

Damiana

Člověče, když on ani neví, že existuje nějakej fotbal – naštěstí pro mě…:-)

bolak

No vidíš to, a přitom je to nejoblíbenější sport v ČR, včera to dokonce říkali v rádiu. A nejoblíbenější sport je to u nás prej proto, že při něm celej stadion plnej naprostejch ubožáků může křičet na hrstku milionářů „makej ty kokote!“

Damiana

Je vidět, že jsem si tedy vybrala dobře.:-)

anonym

dnes na veceri .. kde si sam date jakekoliv syrove maso a zeleninu na talir a kuchari vam to usmazi pred vami … muzete si dat zraloka, krokodyla , nebo klokanka .. :) ja si dam kachnicku ..
a pristi tyden do teplicka …( na Lipno ) :p

  • iv-