Dzejkob

Na co myslíte, když jdete na „velkou“?

Berete to jako určitou součást života každého člověka a nebo se cítíte poníženě, při vytlačování řitním otvorem své vlastní páchnoucí výkaly?

Nejlepší odpověď
ten který je

Na co myslím když jdu na velkou je každýmu ho.no.

Další odpovědi
anonym

Tvoje starosti bych nechtěl mít.
A ani způsob,směr „uvažování“.
Na co myslíváš,když jdeš spát? Na podobné „věci“?

anonym

Raději řití než hrdlem!

flodur

Mám pouze obavy aby mi nedošel toaleťák.

Zdroj: http://www.smi­sek.cz/images/zo­om/funny/wc.jpg

led

Myslíte, dúfam, venčenie psa…

Máte to zaradené medzi zvieratmi,
takže omáčku v otázke považujem za váš súkromný-zverejnený názor.

venkovan

Žiješ – vyměšuješ (i stromy mají odpadní látky). Co řešíš?
Až nebudeš žít, budou tě vyměšovat jiné organismy )pokud nebudeš spálen.

Niikii

Nezlob se,ale tvoje otázka mi přijde dost ujetá. A jestli to musíš vědět,tak se poníženě při vytlačování rozhodně necítím,proč taky?je to každodenní stereotyp a všichno živočichové se musí nějak vyprazdňovat!

Mousinek

Na nic ale od ted od ted budu při tom myslet asi na tebe :)

Losos

Většinou přemýšlím, co dobrého si uvaříme.

http://www.you­tube.com/watch?v=ix­dWbkx5IOk

dagry

Já myslím hlavně na to, abych stihla dojít na WC včas. Stačí?

bobánek

Chtělo by to navštívit doktora Chocholouška.A nebo pořádnou prácí.

led

správne ste to mali zaradiť do zdravia – otázka psychiatra
bez urážky:
skúste ho navštíviť, ak máte takéto problémy, určite poradí