rob1

Na co má vše nárok Slovačka s dětmi v CZ?

Na co má vše nárok Slovačka, žijíci ted v Česku? Dejme tomu Slovačka nezaměstnaná, v rozvodovém procesu. Na co vše má nárok, když má například 2 děti o co vše může žádat? Mluvím o konkretním připadu jen informačně. Už přes 3 měsíce spláci najémne, elektřinu, plyn? Teprve ted má přechodné bydliště z Cizinecké policie.Co vše muže tedy žádat na uřadě?

moc se v tom nevyznám děkuji tedy za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Slovačkou myslíš obyvatelku Slovácka, nebo Čobolistánu (to je Slovenka)?

Další odpovědi
JájsemRaibek

Kdo je Slovačka? A ve které zemi by měla mít na něco nárok – v Česku nebo na Slovensku?

Agneta

JájsemRaibek >>> jestli nemyslí kofolu ze Slovenska?:DDD

JájsemRaibek

No obdržel jsem zprávu, že žena co se narodila na Slovensku, takže má na mysli Slovenku :)
Ale nevím zda má zde trvalé bydliště, zda má občanství atd. Přechodné neexistuje.

rob1

žije tu půl roku a trvalé bydliště ma, ale doklad je o přechodném pobytu