Avatar uživatele
Phereniké

Na co konkrétně člověk zemře, pokud se tzv. „ují k smrti“?

Nemám na mysli situaci, kdy člověk dlouhodobě konzumuje příliš tučná a nezdravá jídla. V takové situaci může nastat infarkt. Mám na mysli smrt z náhlého zkonzumování přílišného množství jídla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ponovotny, pája139 před 3884 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

To nejde …:D je to zdlouhavy proces .....pokud je clovek zdavy tak by to mel vyzvracet ..:D ale treba pokud by clovek konzumoval vylucne divoke zajice a zadnou zeleninu tak zemre na otravu z kraliciho masa nektere slozky jsou pro cloveka nestravitelne a dost veci v onom mase chybi …ale jak rikam clovek by musel jist jen kralici maso …toto se stavalo lovcum na Aljasce v zimnim obdobi kdyz meli k dispozici jen toto maso proste se ujedli k smrti kralicim masem …v pomerne kratke dobe ..

Zdroj: SAS Příručka jak přežít – Wiseman, John

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

I v takovéto situaci může nastat infarkt, nebo selhat jiný důležitý orgán.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andre5000

Lepší se ujíst k smrti, než se třeba utopit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

nevěděl jsem, ale požádal jsem ponovotnou a ta mi vysvětlila, že -
jedena z příčin je infarkt,další může být třeba aspirace stravy,ruptura žaludku,popř. má-li dotyčný jiné zdravotní komplikace jako např. diabetes. jinak je to ale prakticky nemožné.snad jen u lidí, kteří dlouhodobě nejedli je možné se přejíst až k smrti. má-li to mít nějakou souvislost s obžérstvím jako hříchem, tak to je právě povážováno soustavné přejídáni, které následně vede ke smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Múže se stát že selžou játra nebo žlučník, žaludeční vředy. Stávalo se to lidem po návratu z koncentráku, Jejich organizmus se časem přispůsobil na nedostatečné dávky potravin. A po přejedení tuto porci organizmus nezvládl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek