:Deragon:

Na co jsou body na odpovědi.cz ?

Nejlepší odpověď
rynek878

přečtěte si tento odkaz:

http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Další odpovědi
anonym

kromě motivace, která je spíš jen vedlejším efektem pro soutěživější typy, jde především o to uspořádat odpovědi pod každou otázkou od té nejpřínosnější po nejméně přínosnou …

… to samozřejmě usnaďňuje orientaci v textu komukoliv, kdo si otázku v budoucnu vyhledá. Šetří čas ztracený procházením nekonečných flamů a zbytečných komentářů, které známe ze serverů kde bodování a hodnocení příspěvků neexistuje.

a naopak díky negativnímu hodnocení (odkaz: Nahlásit…) se tu vůbec neobjevuje vulgární nebo jakkoliv nevhodný obsah , provozovatel by nad tím možná ani nemusel bdít vůbec, a obsah by se udržoval v pořádku jen díky uživatelům, kteří takto hodnotí co si zrovna přečetli …

anonym

To snad není tak složité – MOTIVACE.
Zbytek si domysli sám,nebo se mrkni na posledního ge0rge.

verka

Odpověděla bych, ale je ještě před desátou hodinou večerní.

Miroslavst

Jak již je odpovězeno, najdeš to v nápovědě, ale musím říci, že na odpovědích jsou body spíše pro zlost, jelikož některé podněcují k rozmanitým diskuzím.
Jinak body neřeším, přitom ale netvrdím, že bod nepotěší.