Stelit

na co jsou body?

jsem tu nová a chtěla bych se zeptat na co jsou bodíky které dostáváme

Nejlepší odpověď
Damiana

Jestli tu vydržíš, tak časem zjistíš, že hlavně proto, aby kvůli nim vznikaly zbytečné sváry – někdo si je možná vysvětluje jako virtuální peníze a chamtí je za každou cenu, jiný se mylně domnívá, že čím vyšší počet, tím bude pokládám za chytřejšího. 🙂 Naštěstí sem kvůli nim nechodí úplně každý…:-)
Skutečnost je taková, že jsou úplně na prd.
Doplňuji:
Palce i hvězdičky je třeba spíš brát jako poděkování, souhlas, shodu s názorem, to že odpověď nebo otázka je užitečná. A rozhodně za nimi nehledat něco materiálnějšího. Podle mého by se neměly sčítat – to je kámen úrazu.

Další odpovědi
Drap

Body jsou jakási motivace k položeným otázkám a odpovědím. Měly by sloužit k ohodnocení správných odpovědí a zajímavých otázek. Současně se však zde používají i jako poděkování, či vyjádření sympatií. Po dosažení určitého počtu bodů / je uvedeno v podmínkách / máš i jisté výhody na těchto stránkách.

briketka10

bodíky jsou na to, jak už ti odpověděl Drap a Damiana
když se sem budeš chodit bavit a vsupovat do zábavy jako já
nebudeš mít témeř žádné problémy a bodíky budou naskakovat
jedna báseň :D))
občas i odpovím na téma hudba, film, zdraví, ale co
nevím neznám do toho se nepouštím..
Doplňuji:
Damiano to o sobě neříkej tys tu pro mě ta nejvíc ze všech a ty bodíky si právem zasloužíš, odpovídáš smysluplně, k věci a navíc inteligentně !!
bolakovi je uděluju za ty jeho legrácky je velmi vtipný a též chytrý :))

anonym

Stelit, takže body jsou tu proto, že na nich postavil majitel těchto stránek něco jako „profesní růst“. Podívej se do pravidel a přečti si kodex.
Nárůst bodů Tě postupně bude posouvat z pozice začátečníka, přes pokročilého, bronzového, stříbrného až na zlatého. Každá pozice sebou nese nějaké výhody. Zpočátku je to o možnosti udělovat někomu tzv. palce (body u odpovědí) a hvězdičky(ty jsou u otázek). Postupně přibudou další výhody, jako je třeba právo nahlašovat nesprávné a kodex porušující otázky a odpovědi ke smazání.
Protože zdejší komunita je rozdělena mezi ty, co dodržují regule stanovené pravidly a kodexem a mezi křiklouny a anarchisty, tak se zde body staly něčím obludným, co vůbec neslouží ke svému účelu, ale naopak zde evidentně díky bodům vyplývá, kdo hraje jakou hru. Chce to se dívat a nenechat se oblbnout křiklouny.
Teď to vypadá, že jsou tu body spíše pro zlost.
Vykašli se na všechno a zařiď se podle svého. Případných útoků si nevšímej a nenechej se ničím otrávit. Dodržuj pravidla a kodex. Vítej mezi námi a ať se Ti tu líbí.

Sůwa

Skutečně se pozorně dívej a sleduj cvrkot. Ten kdo nejvíc křičí po dodržování kodexu jej sám porušuje a za kodex ukrývá vlastní touhu po bodech, které jsou ovšem naprosto k ničemu. Neboj, ani to slibované tričko nedostaneš 🙂.

bolak

Teď? „Pod svícnem největší tma?“ Je to te situace?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-zazili-situaci-ve-ktery-jste-mohli-rict-pod-svicnem-nejvetsi-tma

Můžu si zapsat boda nebo ne?

mirlin

Damiana : 100% , bez dalšího komentáře ! !

Jen se obávám podle tvých bodů o právě takové spiknutí , samolibých snobů,kteří si svou honbou " ZA POKLADEM " potřebují nahrabat sebevědomí.
mirlin

Damiana

Já je beru právě jako to poděkování – a nic víc, takže mi ten „ranec“ žíly netrhá. Myslím si, že jsem nebyla o nic míň (nebo víc:-) chytřejší, když jsem sem přišla a začala na nule. Jen se to časem „nastřádalo“.