Avatar uživatele
Registrovaný

na co jsou body?

jsem tu nová a chtěla bych se zeptat na co jsou bodíky které dostáváme

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Jestli tu vydržíš, tak časem zjistíš, že hlavně proto, aby kvůli nim vznikaly zbytečné sváry - někdo si je možná vysvětluje jako virtuální peníze a chamtí je za každou cenu, jiný se mylně domnívá, že čím vyšší počet, tím bude pokládám za chytřejšího. :-))) Naštěstí sem kvůli nim nechodí úplně každý...:-)
Skutečnost je taková, že jsou úplně na prd.
Doplňuji:
Palce i hvězdičky je třeba spíš brát jako poděkování, souhlas, shodu s názorem, to že odpověď nebo otázka je užitečná. A rozhodně za nimi nehledat něco materiálnějšího. Podle mého by se neměly sčítat - to je kámen úrazu.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Body jsou jakási motivace k položeným otázkám a odpovědím. Měly by sloužit k ohodnocení správných odpovědí a zajímavých otázek. Současně se však zde používají i jako poděkování, či vyjádření sympatií. Po dosažení určitého počtu bodů / je uvedeno v podmínkách / máš i jisté výhody na těchto stránkách.


Avatar uživatele
Zlatý

bodíky jsou na to, jak už ti odpověděl Drap a Damiana
když se sem budeš chodit bavit a vsupovat do zábavy jako já
nebudeš mít témeř žádné problémy a bodíky budou naskakovat
jedna báseň :D))
občas i odpovím na téma hudba, film, zdraví, ale co
nevím neznám do toho se nepouštím..
Doplňuji:
Damiano to o sobě neříkej tys tu pro mě ta nejvíc ze všech a ty bodíky si právem zasloužíš, odpovídáš smysluplně, k věci a navíc inteligentně !!
bolakovi je uděluju za ty jeho legrácky je velmi vtipný a též chytrý :))


Avatar uživatele

Stelit, takže body jsou tu proto, že na nich postavil majitel těchto stránek něco jako "profesní růst". Podívej se do pravidel a přečti si kodex.
Nárůst bodů Tě postupně bude posouvat z pozice začátečníka, přes pokročilého, bronzového, stříbrného až na zlatého. Každá pozice sebou nese nějaké výhody. Zpočátku je to o možnosti udělovat někomu tzv. palce (body u odpovědí) a hvězdičky(ty jsou u otázek). Postupně přibudou další výhody, jako je třeba právo nahlašovat nesprávné a kodex porušující otázky a odpovědi ke smazání.
Protože zdejší komunita je rozdělena mezi ty, co dodržují regule stanovené pravidly a kodexem a mezi křiklouny a anarchisty, tak se zde body staly něčím obludným, co vůbec neslouží ke svému účelu, ale naopak zde evidentně díky bodům vyplývá, kdo hraje jakou hru. Chce to se dívat a nenechat se oblbnout křiklouny.
Teď to vypadá, že jsou tu body spíše pro zlost.
Vykašli se na všechno a zařiď se podle svého. Případných útoků si nevšímej a nenechej se ničím otrávit. Dodržuj pravidla a kodex. Vítej mezi námi a ať se Ti tu líbí.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

Sůwa

Skutečně se pozorně dívej a sleduj cvrkot. Ten kdo nejvíc křičí po dodržování kodexu jej sám porušuje a za kodex ukrývá vlastní touhu po bodech, které jsou ovšem naprosto k ničemu. Neboj, ani to slibované tričko nedostaneš :-).

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

Teď? "Pod svícnem největší tma?" Je to te situace?

> http://www.odpovedi.cz/…

Můžu si zapsat boda nebo ne?

Avatar uživatele
Bronzový

mirlin

Damiana : 100% , bez dalšího komentáře ! !

Jen se obávám podle tvých bodů o právě takové spiknutí , samolibých snobů,kteří si svou honbou " ZA POKLADEM " potřebují nahrabat sebevědomí.
mirlin

Avatar uživatele
Zlatý

Damiana

Já je beru právě jako to poděkování - a nic víc, takže mi ten "ranec" žíly netrhá. Myslím si, že jsem nebyla o nic míň (nebo víc:-) chytřejší, když jsem sem přišla a začala na nule. Jen se to časem "nastřádalo".

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1031
Zlatý annas 949
Zlatý quentos 889
Zlatý mosoj 566
Zlatý hanulka11 556
Zlatý led 513
Zlatý marci1 509
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 387
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.