Avatar uživatele
Stelit

na co jsou body?

jsem tu nová a chtěla bych se zeptat na co jsou bodíky které dostáváme

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? mirlin, johana 56, Drap, briketka10, anonym, Poklička před 4209 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Jestli tu vydržíš, tak časem zjistíš, že hlavně proto, aby kvůli nim vznikaly zbytečné sváry – někdo si je možná vysvětluje jako virtuální peníze a chamtí je za každou cenu, jiný se mylně domnívá, že čím vyšší počet, tím bude pokládám za chytřejšího. 🙂 Naštěstí sem kvůli nim nechodí úplně každý…:-)
Skutečnost je taková, že jsou úplně na prd.
Doplňuji:
Palce i hvězdičky je třeba spíš brát jako poděkování, souhlas, shodu s názorem, to že odpověď nebo otázka je užitečná. A rozhodně za nimi nehledat něco materiálnějšího. Podle mého by se neměly sčítat – to je kámen úrazu.

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Body jsou jakási motivace k položeným otázkám a odpovědím. Měly by sloužit k ohodnocení správných odpovědí a zajímavých otázek. Současně se však zde používají i jako poděkování, či vyjádření sympatií. Po dosažení určitého počtu bodů / je uvedeno v podmínkách / máš i jisté výhody na těchto stránkách.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

bodíky jsou na to, jak už ti odpověděl Drap a Damiana
když se sem budeš chodit bavit a vsupovat do zábavy jako já
nebudeš mít témeř žádné problémy a bodíky budou naskakovat
jedna báseň :D))
občas i odpovím na téma hudba, film, zdraví, ale co
nevím neznám do toho se nepouštím..
Doplňuji:
Damiano to o sobě neříkej tys tu pro mě ta nejvíc ze všech a ty bodíky si právem zasloužíš, odpovídáš smysluplně, k věci a navíc inteligentně !!
bolakovi je uděluju za ty jeho legrácky je velmi vtipný a též chytrý :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stelit, takže body jsou tu proto, že na nich postavil majitel těchto stránek něco jako „profesní růst“. Podívej se do pravidel a přečti si kodex.
Nárůst bodů Tě postupně bude posouvat z pozice začátečníka, přes pokročilého, bronzového, stříbrného až na zlatého. Každá pozice sebou nese nějaké výhody. Zpočátku je to o možnosti udělovat někomu tzv. palce (body u odpovědí) a hvězdičky(ty jsou u otázek). Postupně přibudou další výhody, jako je třeba právo nahlašovat nesprávné a kodex porušující otázky a odpovědi ke smazání.
Protože zdejší komunita je rozdělena mezi ty, co dodržují regule stanovené pravidly a kodexem a mezi křiklouny a anarchisty, tak se zde body staly něčím obludným, co vůbec neslouží ke svému účelu, ale naopak zde evidentně díky bodům vyplývá, kdo hraje jakou hru. Chce to se dívat a nenechat se oblbnout křiklouny.
Teď to vypadá, že jsou tu body spíše pro zlost.
Vykašli se na všechno a zařiď se podle svého. Případných útoků si nevšímej a nenechej se ničím otrávit. Dodržuj pravidla a kodex. Vítej mezi námi a ať se Ti tu líbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Skutečně se pozorně dívej a sleduj cvrkot. Ten kdo nejvíc křičí po dodržování kodexu jej sám porušuje a za kodex ukrývá vlastní touhu po bodech, které jsou ovšem naprosto k ničemu. Neboj, ani to slibované tričko nedostaneš 🙂.

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Teď? „Pod svícnem největší tma?“ Je to te situace?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-zazili-situaci-ve-ktery-jste-mohli-rict-pod-svicnem-nejvetsi-tma

Můžu si zapsat boda nebo ne?

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mirlin

Damiana : 100% , bez dalšího komentáře ! !

Jen se obávám podle tvých bodů o právě takové spiknutí , samolibých snobů,kteří si svou honbou " ZA POKLADEM " potřebují nahrabat sebevědomí.
mirlin

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Já je beru právě jako to poděkování – a nic víc, takže mi ten „ranec“ žíly netrhá. Myslím si, že jsem nebyla o nic míň (nebo víc:-) chytřejší, když jsem sem přišla a začala na nule. Jen se to časem „nastřádalo“.

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek