akcul

na co byste se dívali kdyby v televizi ve stejnou dobu běželo v vyprávěj,or­dinace,partič­ka a prostřeno

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Prostřeno

Také sleduji Partičku.Ostatní z toho výběru nesleduji…:D

Další odpovědi
Terryle

Vyprávěj

Doplňuji:
Na televizi už dlouhý roky nekoukám, ale kdybych si měla vybrat, tak toto.

Drap

Vyprávěj

Vyprávěj určitě ne, nikdy jsem to neviděl. Musel jsem dát toto, protože opět anketa, která neumožňuje jiný názor.
Osobně bych se nedíval na nic a šel asi na Odpovedi.cz

redy

Prostřeno

To nemá chybu,hosté se museli najíst v restaurntu.

Petra09

ordinace

Z tohoto vyberu u me vede.

Lucijej

partička

Doplňuji:
Nic jiného z uvedeného ani nesleduji :)

briketka10

ordinace

dívám se na Ordinaci, protože dnes je to né seriál, ale docela dobrý horor a ty ostatní jsou na netu stejně i Jak se staví sen co sleduju pravidelně a Vyprávěj na to se nedívám vůbec :DD

anonym

Prostřeno

Doplňuji:
To prostřeno je fiktivní,proto že nemáš „jiné“.Ale koukal bych se na manželku,jak se mi čtvrtí! ? 😁

Fazzz

Prostřeno

Doplňuji:
a určitě ještě Partička :)

hanny 2

Prostřeno

Ráda vařím,takže mě tento pořad baví.Na Ordinaci se nedívám,na Vyprávěj někdy a Partička?Nikdy jsem tomu nepřišla na chuť,přijde mě to trapný,nechápu že to vyhrálo Pořad roku i když Tele tele s nimi jsem měla ráda.

prkýnko

partička