annas

Na čem „ujíždíte“?

Na která jídla dostanete občas neodolatelnou chuť? Volíte někdy neobvyklé kombinace?

Mezi nejbizarnější blafy patří tyto kombinace:

  1. syrová vinná klobása
  2. guláš s bramborovým salátem
  3. gothaj s koprovou omáčkou
  4. gulášová polévka – prášek
  5. chleba s majonézou
  6. chleba posypaný cukrem
  7. syrové kynuté těsto
  8. vánočka s hořčicí

Nejlepší odpověď
rynek878

jako dítě,když nebylo na bonbóny,tak jsem si namočil vodou chleba a nasypal na něj cukr aby mi tam držel.
také když byla majolka v malé vaničce,tak jsem jí měl rád s chlebem nebo s rohlíkem.

Další odpovědi
Bumbes

Tak v tomto mám asi kliku (nebo smůlu?). Žádné takové extrémní blafy mi nechutnají, dokonce ani německé ovocné polévky nemusím.
Snad malinko se přiblížím dobrotou, kterou už miluji od dětství – čerstvý chléb, s pravým máslem a čerstvou kremžskou hořčicí. K tomu kyselou okurku nebo čalamádu.
A druhou pochutinovou zvláštnost mám, že sladké pečivo (buchty, bábovku, vánočku,..) sním jedině s vysokou vrstvou šlehačky…

PostApMan

Nesmíte mi to zazlívat, ale z těch „nejbizarnějších“ kombinací se mi při realné představě udělalo nevolno.
No ale každému chutná něco jiného…„vánočka s hořčicí“?…
Moje nejbizarnější kombinace jsou hranolky s čokoládovou zmrzlinou :)

iceT

Tak po takove kombinaci teda nevim nevim…
Muj nejvetsi blaf je syrove linecke testo, cokolada nebo oplatek s rohlikem a slane tycinky s cokoladou,jednu dobu pred par lety dokonce prodavali slane preclicky v mlecne nebo horke cokolade.
Ale muj bratr a jeho kamarad byli kdysi ulitli na chlebu se sadlem,s cibu­li,pokapany maggi,a chleba s pastikou,s cibuli a posypany cukrem.

vagra

Kulinářským barbarstvím,lze nazvat kombinaci:
Klasický bramborák,posypaný cukrem.
Takové"fajnšme­kry",mám v rodině.

anonym

Pečený zavináč s jamem.

ten který je

Jedna moje známá z Německa,si mazala knedlíky hořčicí…:-)

flodur

Mám rád bramboračku s houbami a k tomu buchty s tvarohem.

gnr54

Když jsem byla mladší,tak jsem ujížděla a to dost na chleba smáslem a na to jsem si dala kmín,majoránku,čer­v.papriku,pepř a nakrájela česnek.Jinak miluju pálivou papriku"pokud ji seženu" a feferonky.Prostě a jednoduše jsem na pálivá a ostrá jídla ujetá. To by jste se divila co lidi kombinujou za jídlo.

SinceX

Párek se šlehačkou..:D Prý je dobrý smíchat brambůrky s mlékem..:)))

dudu

Na intru nám kdysi dávali k večeři zavináče a k tomu vařené brambory., můj známý zase velmi rád baští rohlík namazaný sádlem a pocukrovaný moučkovým cukrem.

tomash

Tak nic podobného asi nepojídám. Dřív jsem mamině ujídal syrové těsto na vanilkové rohlíčky.

Michal

Na tomhle tedy ne!

SuzanKa

Miluju pálivá jídla, ale třeba chilli moc neholduju… ale můj chlap ano :D Ten ho dává do všeho :D Zrovna hledám kvalitní chilli, který bych mu dala jako dárek… Tak kdyby byl tip…