Avatar uživatele
annas

Na čem „ujíždíte“?

Na která jídla dostanete občas neodolatelnou chuť? Volíte někdy neobvyklé kombinace?

Mezi nejbizarnější blafy patří tyto kombinace:

  1. syrová vinná klobása
  2. guláš s bramborovým salátem
  3. gothaj s koprovou omáčkou
  4. gulášová polévka – prášek
  5. chleba s majonézou
  6. chleba posypaný cukrem
  7. syrové kynuté těsto
  8. vánočka s hořčicí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Jahoda, dudu, vagra, gnr54, rynek878, flodur, PostApMan, anonym před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

jako dítě,když nebylo na bonbóny,tak jsem si namočil vodou chleba a nasypal na něj cukr aby mi tam držel.
také když byla majolka v malé vaničce,tak jsem jí měl rád s chlebem nebo s rohlíkem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Tak v tomto mám asi kliku (nebo smůlu?). Žádné takové extrémní blafy mi nechutnají, dokonce ani německé ovocné polévky nemusím.
Snad malinko se přiblížím dobrotou, kterou už miluji od dětství – čerstvý chléb, s pravým máslem a čerstvou kremžskou hořčicí. K tomu kyselou okurku nebo čalamádu.
A druhou pochutinovou zvláštnost mám, že sladké pečivo (buchty, bábovku, vánočku,..) sním jedině s vysokou vrstvou šlehačky…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Nesmíte mi to zazlívat, ale z těch „nejbizarnějších“ kombinací se mi při realné představě udělalo nevolno.
No ale každému chutná něco jiného…„vánočka s hořčicí“?…
Moje nejbizarnější kombinace jsou hranolky s čokoládovou zmrzlinou :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Tak po takove kombinaci teda nevim nevim…
Muj nejvetsi blaf je syrove linecke testo, cokolada nebo oplatek s rohlikem a slane tycinky s cokoladou,jednu dobu pred par lety dokonce prodavali slane preclicky v mlecne nebo horke cokolade.
Ale muj bratr a jeho kamarad byli kdysi ulitli na chlebu se sadlem,s cibu­li,pokapany maggi,a chleba s pastikou,s cibuli a posypany cukrem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Kulinářským barbarstvím,lze nazvat kombinaci:
Klasický bramborák,posypaný cukrem.
Takové"fajnšme­kry",mám v rodině.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pečený zavináč s jamem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jedna moje známá z Německa,si mazala knedlíky hořčicí…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Mám rád bramboračku s houbami a k tomu buchty s tvarohem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Když jsem byla mladší,tak jsem ujížděla a to dost na chleba smáslem a na to jsem si dala kmín,majoránku,čer­v.papriku,pepř a nakrájela česnek.Jinak miluju pálivou papriku"pokud ji seženu" a feferonky.Prostě a jednoduše jsem na pálivá a ostrá jídla ujetá. To by jste se divila co lidi kombinujou za jídlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Párek se šlehačkou..:D Prý je dobrý smíchat brambůrky s mlékem..:)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Na intru nám kdysi dávali k večeři zavináče a k tomu vařené brambory., můj známý zase velmi rád baští rohlík namazaný sádlem a pocukrovaný moučkovým cukrem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomash

Tak nic podobného asi nepojídám. Dřív jsem mamině ujídal syrové těsto na vanilkové rohlíčky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Na tomhle tedy ne!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Miluju pálivá jídla, ale třeba chilli moc neholduju… ale můj chlap ano :D Ten ho dává do všeho :D Zrovna hledám kvalitní chilli, který bych mu dala jako dárek… Tak kdyby byl tip…

před 1216 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek