Georgo2010

Na čem se dá snadno zbohatnout?

Nejlepší odpověď
chudst

Na burze. Ale take tam muzete snadno ztratit vse, co mate.

Jinak se nikde neda jen tak snadno zbohatnout, pokud uvazime legalni metody a ne pasovani drog, apod. Musite si to zaslouzit.
Doplňuji:
casey: jeste nejaky vynikajici napad. Sepsat nejakou chytlavou knizku, vymyslet vznasedlo, apod. Verim, ze pak byste mel penize take :) Lec i k tomu jsou potreba vetsinou roky prace.

Další odpovědi
casey

Optimisticky cekam, ze nejaky napad casem prijde. Navic jestli nekdo nejaky ma, urcite ho nevyzradi ostatnim. Ale jestli ma pravdu chuds, ze neni jina legalni cesta, nez burza, tak budu hodne smutnej, nebot nejsem makler, ani strelec a nemam kapital, ktery bude pro zacatek obchodovani nutny. Takze chudsi, budem chudy.

fcoop

Poctivou prací. Ideální je každodenní docházení do Kolbenky.

To ke štěstí stačí.

Jako v písni:
Vesele,vesele do továrny dělník jde,
" " " " .
Dělník se usmívá,když mu soustruh zazpívá,

vesele,vesele do továrny dělník jde.

Buď – nebo se vrhnout na politiku.

baghira

Pašování uměleckých děl, prodej drog a zbraní, obecně organizovaný zločin. Ale nese to dost významná rizika.

Legálně třeba chytrým investováním. Ale to nese zase jiná rizika.

led

Najviac a najrýchlejšie na krásnej ľudskej vlastnosti: blbosti.
Všimnite si to množstvo reklám, gýčovité muzikály, piesne, seriály,…
Stačí, keď niektorá celebrita povie, aké je to úžasné a ľudské stádo ide za tým. „Nepotrebujem to, ale za tú cenu…“

Prepáčte mi tú tvrdosť, ale, ak odstúpime od obrazovky a pozrieme sa na seba z odstupu, tak nechápeme, čo zasa vyvádzame.
„sánka dolu, kolegovia“