ReHu

Myslite,že ten, který zde důsledně dbá na přesné dodržování pravidel,vždy a za všech okolností dodržel veškerá pravidla?

I když, v podstatě,vůbec o nic nejde?

Nejlepší odpověď
anonym

Ti, co nejvíc řvou a mažou neumí dodržovat pravidla v jediné odpovědi. Na otázky odpovídají otázkami, rejpou, uráží a taky se snaží být hodně vtipní, ale nedaří se jim to

Další odpovědi
briketka10

nevím, ale dnes i včera si dává mazal záležet
mizej mi palce o stošest i když si za ně nic
nekoupím, ale jde o princip, proč tu ty otázky
nemůžou zůstat a i ty odpovědi komu vlastně
vaděj s tím si lámu hlavu ?!

mojitek

Strohé dodržování pravidel,zákonů apod je holý nesmysl. Ani soudci se tím nedrží. Zákony jsou jen vodítko ,určitý směr,ale vše závisí na jednotlivé situaci. Mimoto strohé dodržování je pokus o jakousi naprostou dokonalost,a dokonalost je za 1: nudná a za 2: prakticky nemožná

suaeda

Pravidla si lidé vymysleli pro to, aby jakékoliv lidské společenství mělo nějaký řád a pořádek. Bohužel hned zpočátku vytvoření pravidel je většina lidí zařazena v běžné skupině, která se je snaží dodržovat a pak je pár vyvolených ve skupině kteří jak se tomu lidově říká jsou rovnější. A ti nějaká pravidla nedodržují a tvrdí, že jsou jen pro ty b…e. V podstatě i zákony jsou pravidla …

led

Všeobecne „ten, který zde důsledně dbá na přesné dodržování pravidel“ je nováčik na tejto stránke. Myslím, že každému tu, mňa nevynímajúc, „ušiel prstík na klávese“. Pravidlá na tejto stránke sú dané, ale tak isto ako zákony sa dajú niektoré body vykladať viacerými spôsobmi. Robil ich totiž človek.
príklady z kodexu:
v uvodzovkách citácie z http://www.od­povedi.cz/kodex a z tejto otázky (ReHu)
1– „Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte. Správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky.“ vyjadrovacie schopnosti a znalosť gramatiky spisovného jazyka užívateľov rôzne. Nie každý je spisovateľ a nie každý ovláda aktívne spisovný jazyk, nehovoriac o písaní na klávesnici a zrakových kvalitách. A už sme porušili „přesné dodržování pravidel“
2– nie každú otázku možno presne zaradiť do škatuliek kategórií, ale v tom prípade správne zaradenie býva diskutabilné. Je to porušenie pravidiel?
3– „…kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění.“
ale ak citujeme a uvedieme zdroj? Porušili sme „přesné dodržování pravidel“, alebo nie?
4– „Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz. " formulácia nie je správna. A ak niekto založí viac užívateľských účtov nie za účelom porušenia tohto kodexu, ale za účelom zvýšenej komunikácie a zábavy? Podľa formulácie zákazu to nie je porušenie kodexu.
Správna formulácia by mala byť "Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů)“ v tomto prípade by užívateľ používajúcia viac nickov porušil dané pravidlá. A teraz buďte múdri! Už viackrát som na túto chybu adminov upozorňovala, ale chyba je stále. A potom sa divíte a rozčuľujete že niektorí majú viac účtov…
Predpokladám ale, že tento príspevok bude rýchlo odstránený práve kvôli tomuto bodu (4)

setapouch

Pravidla jsou pravidla a mela by se vzdy dodrzovat. Mne zde neprislusi dohadovat se, jestli nekdo nekde jinde pravidla dodrzuje nebo ne. Pokud se ti neco nelibi, stezuj si, odejdi nebo si zvykni.
Doplňuji:
Proč neřekneš na rovinu, co tě štve? Pravděpodobně se tě dotklo, že ti někdo smazal tvůj včerejší výkřik do tmy, nemám pravdu?

anonym

Ani nevím kdo je jak píšeš oný „ten“,ale pravidla asi porušil každý,stejně tak zákony a nebo jako řidič,nejsme neomylní,jsme jen lidi.

Agneta

Ano myslím, žádný problém nevidím:D
(nebo se něco stalo?)

ReHu

Setap – netuším o jakém výkřiku do tmy píšeš, neb moje poznámka je stále ve hře.