Tabea

Myslíte, že na těchto webech se vyskytuje mnoho přetvářky, nebo jsou naopak lidé autentičtí?

Nejlepší odpověď
Lgee

50/50

Další odpovědi
Ametyst

Takhle nepřemýšlím, a důvěřuji. Tady je ostatně vždycky možnost na otázku neodpovídat. Proto je přetvářka zbytečná.

zjentek

Vím min. o dvou autestických zde. Jeden z nich jsem já. (;

Nassin

Já bych odpověděl citátem: „Na jazyku med, slova jako sníh, v srdci chová jed, klam je ve skutcích.“ — Walther

Zdroj: Zdroj: https://citaty­.net/citaty/13141-walther-na-jazyku-med-slova-jako-snih-v-srdci-chova-jed/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.