ecpedicelove

Myslíte, že mě tato škola dostatečně připraví do života?

Odkaz na web školy: https://www.stu­dujvosp.cz/au­diovizualni-a-digitalni-media

Odpovědi
Mravenec

Škola zcela určitě do života nepřipravuje. Žádná. Vyplivne absolventy do rozbouřeného moře a starejte se sami o sebe. 😎

da ny

Do života asi ne, to od škol/y nečekej ;D
Na budoucí povolání možná, pokud budeš v oboru pracovat, uplatníš se a seženeš práci.
Může to znamenat i hodně cestování, práce mimo bydliště, dobrodružství (složitější rodinný život). S tím, pak v praxi, přijdou i různé životní zkušenosti a poznání. Nebo budeš natáčet svatby, maturitní večírky, promoce apod. (třeba jen jako přivýdělek nebo v HPP).

elkon

Nikdo tě zde nezná, těžko může někdo tak posuzovat tvé schopnosti. Stejně tak pokud neznáme ani tu školu. Zeptej se rodičů.

zjentek

Vřele doporučuji tuto knihu>>> https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/vsechno-co-opravdu-potrebuju-znat-jsem-se-naucil-v-materske-skolce-1286

Drap

Na něco tě připraví dostatečně, na něco málo, na jiné věci vůbec ne. Obdobně jako kterákoli jiná škola.