pusinka50

Myslíte, že koupit pokojovou stěnu se skleněnými vitrínami na internetu je bezpečné?

Když si zadám do vyhledávače „nábytek“, na prvním místě je firma, u které se mi moc líbí jedna pokojová stěna. Myslíte, že to je risk, zaplatit za zboží předem, když ta firma je hned na prvním místě (www.mt-nábytek) vyhledávače? A je riskantní taková dodávka, co se skleněných vitrín týká a možností jejich rozbití při jejich dopravě?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nábytek se dodává rozložený a dobře zabalený.Vždy může nastat ,že se něco rozbije. To vůbec nezáleží zda je to z kamenného obchodu nebo z netu. Osobně bych si z netu nábytek neobjednala, dcera zase jedině kupuje přes net a je spokojená. Takže .......babo raď.

Další odpovědi
Supercom

Ja bych rekl, ze nejde poznat co je bezpecne na internetu pokud nejake firme neduverujete. Proto bych tam bud zajel a osobne vyzvedl a nebo alespon se poptat telefonicky. :)

Sůwa

Ať už si objednáš z e-shopu, nebo z kamenného obchodu, vždycky ti musí někdo nábytek dovézt, takže riziko rozbití je stejné. Spíš bych se bála, že obrázek může zkreslit celkový vzhled a těžko se můžeš podívat dovnitř. Jednotlivé kusy bych se objednat nebála, celou stěnu raději vidím sestavenou. 🙂