Myslíte že když teď udělám přijímačky na gympl že by mě eště vzali teď na podzim?

Ahoj,letos jsem měla jít na gympl,ale nakonec jsem si to rozmyslela a teď mi došlo jakou jsem udělala chybu a moc tam chci!Nevíte jestli když udělam přijímačky jestli by mě eště teď vzali?
Doplňuji:
(chodím do 6. třídy)

Odpovědi
anonym

Tady nepomůžou žádné laické rady. Je listopad. Pokud chodíš na nějakou jinou střední školu a gymnázium bude mít nějaké volné místo, tak je pravděpodobné, že bys mohla na gymnázium přejít.
Hned zítra si zavolej na gymnázium, kam bys měla chodit a zeptej se. V případě, že ti dají nějakou naději, tak se tam okamžitě rozjeď (nejlépe s některým s rodičů) a na místě se domluv.
Doplňuji:
V tom případě bude vhodnější, když na gymnázium zavolá tvá maminka nebo tatínek. Jejich účast bude ve tvém púřípadě nutná.

cipango

Dostat se na gympl z 5. třídy – tedy na osmileté – je skoro pokaždé opravdovej teror, takže jsi asi musela mít opravdu pádný důvod, proč jsi tuto možnost zahodila, takže moc nechápu, proč tak najednou měníš názor, ale to je asi tvoje věc. Upřímně kdyby bylo rozhodnutí o takovémto tvém přijetí na mně, zřejmě bych se na tebe z vysoka vykašlala, měla jsi si svoje rozhodnutí dobře zvážit…
Doplňuji:
Promiň špatně jsem si přečetla otázku, ale v tom případě: Ne? Vsadila bych ruku na to, že s touto žádostí neuspěješ, ale za zkoušku asi nic nedáš. Znovu ale platí, to co jsem už řekla: Měla ses rozhodnout dříve, tedy v období přijímacích zkoušek ;) A dostat se na osmileté gymnázium je velmi těžké, nemyslím si, že by některá škola přijímala studenty ještě v listopadu…