Avatar uživatele
Iceman88

Myslíte, že kdyby tam její přítel nebyl, šla by se mnou tančit?

Možná si tu pamatujete mou zpověď, jak jsem tu psal, že jsem se o Velikonocích seznámil s jednou pěknou modrookou štíhlou blondýnkou, která může mít přes 40 let. Seznámil jsem se s ní na rockové zábavě v hospodě, mě je 29. No a v sobotu po měsíci jsem jí opět potkal. Zahlídl jsem jí, jak jde se svým přítelem na zábavu. U nás byla tuto neděli pouť, ale v sobotu u nás hrála rocková zábava. A všude byly stánky a kolotoče. Na tu zábavu jsem šel nakonec taky, nepil jsem, pil jsem kofolu. Nakonec jsem vedle nich tančil. A jo, zdravila mě, já jí taky, taky se mě ptala, jak se mám, řekl jsem, že dobře. 🙂
V té hospodě o Velikonocích jsem jí snad řekl o mě úplně všechno, neřešil jsem to, měl jsem totiž vypité. Tu příležitost říct si o její telefonní číslo jsem bohužel neměl, protože byla pořád se svým přítelem, tu příležitost jsem měl o Velikonocích, ale tu šanci jsem promarnil. O Velikonocích jsme totiž dlouho seděli sami, bez jejího přítele.
Já si ale stejně myslím, že kdyby si její přítel někde odskočil nebo na chvíli odešel, měl bych vyhráno. 🙂 To se bohužel nestalo. Ale i tak se na mě usmívala a byla milá. Sice vím, odkud je, ale nemám na ní telefonní číslo, což je blbý. Mě vůbec nevadí, že je starší aspoň může být zkušenější.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2173 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Neznáme ani Tebe, ani jí. Nebyli jsme ani tam ani tam. Jak máme hodnotit, co by bylo kdy…???

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Myslím, že pokud bys k nim přišel, a i před přítelem požádal slušně o tanec, tak by ti nikdo hlavu neutrhl, a věděl bys na čem jsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne.

Myslím si, že by žádná žena nešla tančit s někým,
kdo není schopen ji o tanec požádat přímo, nebo
s někým, kdo se na ni chodí ptát lidí, kteří ji neznají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek