Iceman88

Myslíte, že kdyby tam její přítel nebyl, šla by se mnou tančit?

Možná si tu pamatujete mou zpověď, jak jsem tu psal, že jsem se o Velikonocích seznámil s jednou pěknou modrookou štíhlou blondýnkou, která může mít přes 40 let. Seznámil jsem se s ní na rockové zábavě v hospodě, mě je 29. No a v sobotu po měsíci jsem jí opět potkal. Zahlídl jsem jí, jak jde se svým přítelem na zábavu. U nás byla tuto neděli pouť, ale v sobotu u nás hrála rocková zábava. A všude byly stánky a kolotoče. Na tu zábavu jsem šel nakonec taky, nepil jsem, pil jsem kofolu. Nakonec jsem vedle nich tančil. A jo, zdravila mě, já jí taky, taky se mě ptala, jak se mám, řekl jsem, že dobře. 🙂
V té hospodě o Velikonocích jsem jí snad řekl o mě úplně všechno, neřešil jsem to, měl jsem totiž vypité. Tu příležitost říct si o její telefonní číslo jsem bohužel neměl, protože byla pořád se svým přítelem, tu příležitost jsem měl o Velikonocích, ale tu šanci jsem promarnil. O Velikonocích jsme totiž dlouho seděli sami, bez jejího přítele.
Já si ale stejně myslím, že kdyby si její přítel někde odskočil nebo na chvíli odešel, měl bych vyhráno. 🙂 To se bohužel nestalo. Ale i tak se na mě usmívala a byla milá. Sice vím, odkud je, ale nemám na ní telefonní číslo, což je blbý. Mě vůbec nevadí, že je starší aspoň může být zkušenější.

Odpovědi
Edison

Neznáme ani Tebe, ani jí. Nebyli jsme ani tam ani tam. Jak máme hodnotit, co by bylo kdy…???

iceT

Myslím, že pokud bys k nim přišel, a i před přítelem požádal slušně o tanec, tak by ti nikdo hlavu neutrhl, a věděl bys na čem jsi.

ivzez

Ne.

Myslím si, že by žádná žena nešla tančit s někým,
kdo není schopen ji o tanec požádat přímo, nebo
s někým, kdo se na ni chodí ptát lidí, kteří ji neznají.