terry

Myslíte, že do TV soutěží jsou nějaké „třídící“ testy fyz. způsobilosti? Nebo tam může každý?

http://www.stre­am.cz/vtipky-srandicky/667331-hlava-zarazena-do-zadku
Doplňuji:
Na Ninja faktor se občas dívám. Tam je vidět, že soutěžící něco zvládnou, ale aby účastník nezvládl vylézt z vody po žebříku a 2 pomocní s měli plné ruce práce, to je fakt soutěž o hvězdnou pěchotu.

Nejlepší odpověď
Drap

Může tam každý, ale každého si nevyberou

Další odpovědi
iceT

Můj přítel občas koukne na Ninja faktor,což je sportovně zábavná soutěž,a tam se zřejmě klade důraz na fyzičku,protože soutěžící musí co nejrychleji překonat překážky,je na několik etap a úplně nakonec se dostane málokdo.
No,u nás taky cosi podobného běželo,ale nemělo to valného trvání.

ninja faktor
Ninja faktor a taky Ninja faktor žen (Sasuke či Ninja Warrior) je japonská televizní soutěž[1] konaná na úpatí hory Midorijama (Midorijama Studio – 2100, Midorijama, Aoba-ku, Jokohama-ši, Japonsko). Na začátku (po kvalifikaci) je ve hře 100 soutěžících a 4 úseky. Většina soutěžících však vypadne hned v prvním úseku a do posledního čtvrtého se nedostane skoro nikdo. V historii soutěže vyhráli jen 3 lidé (ve 4. klání 16. října 1999 lovec krabů Kazuhiko Akijama, v 17. klání 11. října 2006 kapitán rybářské lodi Makoto Nagano a ve 24. klání 1. ledna 2010 prodavač bot Judži Urušihara, který vyhrál ještě v 27. turnaji), protože překážky jsou velmi těžké. Své štěstí pokoušeli i vítězové z olympijských her, ale také nevyhráli. Pod překážkami se nachází nádrž s vodou, když se někdo dotkne vody tak vypadne. Na konci všech úseků kromě třetího musí soutěžící zmáčknout červené tlačítko dříve než mu uběhne stanovený čas.
Verzi Ninja faktoru pro ženy (Kunoiči) zaměřenou více na obratnost a rovnováhu dokončila 3× akrobatická tanečnice Ajako Mijake (3., 4. a 5. klání ve dnech 25. prosince 2004, 7. ledna 2006 a 20. září 2006) a poté i v 8. klání (7. října 2009) muzikálová tanečnice Satomi Kadoi a moderátorka zpráv Rie Komija.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Nin­ja_faktor

malá ochutnávka
http://www.you­tube.com/watch?v=9T4YR3A­oPbA&feature=re­lated

Michal Kole

Do reality Show Poslední trosečník soutěžící museli PLAVAT s kilogramovým závažím na noze.