Miroslavst

Myslíte že by to mohlo fungovat?

Zajímavý článek. A já bych chtěl tu barvu na auto. Pak by byli policajti v … Myslíte, že by to mohlo fungovat?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/blizky-a-stredni-vychod/206066-izraelsky-nanonater-zneviditelni-letadlo.html

Nejlepší odpověď
led

mohlo by to fungovať, ale len v prípade keby policajti nepoužívali vlastné oči a uši. Neviditeľné by bolo len pre radary 🙂 aj to len, keby bolo ďaleko

Další odpovědi
elektrikář

Už je barva na auto která se mnění v závislosti na okolním osvětlení. Horší by to bylo pak u technické kontroly