kurec

Myslíte, že by šlo tisknout i krví?

Kvůli srážení krve asi reálnou krví ne ale kdybych si koupil červené barvivo vyčistil cartridge nalil červené barvivo mělo by to fungovat?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že ne. Nastal by problém i se zasycháním a podobně. Pokud se krví píše, tak pouze čerstvou a husím brkem.

Další odpovědi
Dochy

Jak čím. Do inkoustovky těžko. Do některých starších tiskáren by to jít mohlo, ale chtělo by to nějakou o protisrážecí přísadu.

Edison

Čerstvou krví to problém nebude, pokud se bude pracovat dostatečně rychle.

Edison

Heparin… A jistě není jediný. Taky se dají destičky odstředit. Pak by normálně ta krev schla, nikoli na principu srážení.