zjentek

Myslíte, že by jorkšírak zahnal medvěda?

Já si myslím, že pes je pes a na velikosti nezáleží, zvláště pak v tý živočišňí říši… myslím tu říši mimo nás, člověků.

Myslíte, že jorkšírek by mohl překvapit a zastrašit nedvěda? Já si myslím, že by jej mohl zaplašit! Přidá někdo doměnku?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, ale pouze za předpokladu, že by medvěd chtěl odejít.Pokud by nechtěl, tak medvěd si je schopen poradit i s několika velkými psy.

Další odpovědi
hapiky

Jorkšírák je odvážný, ovšem do té doby, než si vzájemně vyjasní váhovou kategorii a fyzické proporce!

Kepler

Možná by méďa znejistěl, protože tak velkého pisklavě štěkajícího komára ještě neviděl.

zjentek

Domněnku!!!