Kepler

Myslíte, že by byl dobrý nápad poslat kamarádovi k narozeninám toto zásahové vozidlo?

Akorát nevím, jakou metodu používají. Zda Viagru, živou sílu, nebo krátkou palnou zbraň a výhružku „stůj, nebo střelím!“ Nemáte někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
gecco

Mno…
Jestli by mu pomohli, proč ne??
Taková nějaká šikovná…
😉

Další odpovědi
ivzez

To bych kamarádovi neudělala…

zjentek

Možná fungujou na principu placeba. Prostě vylítnou a začnou se vrtat ve tvý drahý a tobě, i když jinak se ti do ní už moc nechce, se při tom pohledu zase tak nějak jakoby chce… je to jenom teorie.

Kepler

Ivzez: ty nevíš, co jsou kanadské žertíky, to funguje jenom mezi kamarádama! 🙂