CR chess2017

Myslíte si, že Zeman vyhraje volby znovu?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že ano, alespoň tak napovídají průzkumy. Za týden se ale může ještě stát spousta věcí, a všichni víme, že ty průzkumy jsou dost často pouze zbožná přání.

Další odpovědi
orwell

To záleží na tom, jak hodně budou volby cinknuté. Jestli jako ty parlamentní, nebo víc. Následující volby nejsou určeny k výběru jednoho z devíti kandidátů, ale k odstřelu Zemana za každou cenu. I Pepek Vyskoč by byl dobrý, hlavně když to nebude Zeman!!! A to je, oč tu běží! Pokud i média připouštějí, že Zeman v jejich pochybných průzkumech má zatím navrch, tak to nebude pouze o nějaké jednotky procent. Kampaň, jaká se proti Zemanovi vede je naprosto neslýchaná, nevídaná a s demokracií nemá nic společného. Je to zkrátka k zblití, to se nedá jinak vyjádřit. Pokud bude zájem, mohu dodat do diskuze různé příspěvky tzv. „diskutujících“ (jinak bych řekl přímo bez obalu DOBYTKŮ) např. na Novinkách.cz, které klidně „cenzor“ pouští a nemaže, přestože mají platit nějaká pravidla o slušnosti, neurážení, atd. Napsat tohle o Drahošovi, tak mám celoživotní ban. To nehovořím o záměrném vybírání nejhorších fotografií Zemana, kde si dávají občas velmi záležet, aby vypadal jako nepříčetný. Ten je musí strašně štvát, když si s ním dávají takovou práci. Pokud se jim ho podaří skopnout, další přímou volbu prezidenta v budoucnosti už mít nebudeme. O to bude dobře postaráno.

magorvkleci

Myslím, že vyhraje Jiří Drahoš, protože ve druhém kole budou všichni volit proti Zemanoj. A podle průzkumu CVVM je Zeman nepřijatelný pro – 40 % lidí, zatímco Drahoš je nepřijatelný jen pro – 20 %.

Podobně jako Miloš Zeman je na tom Michal Horáček (- 35 %), hůř (- 63 %) jenom Mirek Topolánek. Takže podle mne by Miloš Zeman vyhrál jenom v případě, kdyby se s ním do druhého kola dostal Mirek Topolánek. Kdyby se s Milošem Zemanem do druhého kola dostal Michal Horáček, tak by měli šance půl na půl.

Jiří Bohumil

Ano.

ivzez

Nevylučuji to.

__________

Doplňuji:

Orwelle, zájem by byl…

Nepřestává mne překvapovat, kolik i rozumných lidí Zemana podceňuje.
Zeman má „zaplaťPánbů“ tolik rozumu, aby se na té předvolební frašce nepodílel.

Ruku na srdce:
Viděli jste někdo někde nějakou rozumnou diskuzi?
Já být na místě Zemana, také se toho nezúčastním.
A stejně jako on → nikoliv ze strachu.

Frašku z přímé volby prezidenta udělala média
ve spoluopráci s nekvalitními kandidáty.

Emefej

Vyhraje, bohužel.

julinkaa

Podle průzkumů a statistik ano, ale když půjde hodně lidí volit ta to vyhrát nemusí. Já osobně doufám že to nevyhraje…

lota

Bojím se, že ano, ale ráda se nechám vyvést z omylu.

plebs

Nýní se bude přes blábolky házet čerstvá mrva, záleží koho méně nakydají

anonym

Mohlo by se to reálně stát pokud se ti kteří hlasují pro racionálnější kandidáty neshodnou na jednom. A právě tady nejspíš pozitivně zapůsobí dvoukolová volba. V druhém kole dojde k sjednocení proti-Zemanovských hlasů a mohl by to vyhrát třeba právě Drahoš – hlavu by na to rozhodně měl, ostudu bychom si s ním netrhli. ZnovuZeman by byl pro zemi krok zpět, dlouho jsme byli ve světě díky stávajícímu prezidentovi za třídního šaška, tato éra by s ním pokračovala a vzhledem k jeho postupujícím zdravotním problémům už by to zřejmě ani nebyla taková zábava, Zeman se před diskusemi dnes už jen schovává, diskutovat chodí častěji do komunistických zemí kde ho zneužívají k propagandě a útokům na Evropu, zatímco doma za sebe nechává častěji mluvit buď svou svou zašlou slávu nebo Ovčáčka aby se náhodou neukázalo že jeho myšlenkové pochody postrádají jakoukoliv konzistenci, Zeman už není co býval.

fcoop

orwell – „I Pepek Vyskoč by byl dobrý, hlavně když to nebude Zeman!!“

Nepřeháněj.

Stačil by taťka Šmoula.

orwell

Nepřeháním, ale máš pravdu. I taťka Šmoula by stačil :)

ivzez

Orwelle, zájem by byl. Dodáte (ideálně včetně odkazu)?

orwell

Na tento dotaz jsem narazil poněkud opožděně, ale přesto mohu vyhovět. Jedná se vesměs o diskuzní příspěvky uvedené pod různými články uvedenými na Novinkách.cz. Názvy článků se mi nechce dohledávat, nejsem placený archivář, ale zde je malý výběr i se jmény autorů, a časem vložení. Předpokládám, že dost účtů bude falešných, neboť uvést pravé jméno nad těmi fekáliemi nebudou mít autoři asi odvahu. Takže držme si klobouky, jedeme s kopce:

Marek Dvorský, Poděbrady
Pátek, 23. září 2016, 12:27:52
Hradní prasopes si přece může říkat a dělat co chce…

Petr Pešek, Praha
Pátek, 23. září 2016, 13:02:25
Zeman je zbabělá, prolhaná krysa.

Petr Bartl, Brno
Pátek, 23. září 2016, 15:31:19
Takže vlastně přiznávají, že prezident je sprostý prase, neboť hrozí další žaloby. Bezva.

Tomáš Drapal, Praha
Čtvrtek, 3. listopadu 2016, 13:58:40
Doufám, že Zeman do příštích voleb natáhne kopyta a zdejší většina rudopředkožek utře nos. 🙂
hrobe obracet,..-

Libor Frank, Praha
Čtvrtek, 10. listopadu 2016, 19:53:48
Prase z Hradu Zeman už opět baví národ. Jen tak dál dobytku.

Jiří Hora, Chožov
Út, 6. června 2017, 16:52:40
Hradní ochlasta bez koulí!

Radovan Sýkora, Praha
Čt, 5. října 2017, 16:42:21
Ta fotka tomu napovídá, z té je jasné že to prase neabstinuje.

Radovan Sýkora, Praha
Čt, 5. října 2017, 16:45:02
Šitner řekl(a):
„Národ vás potřebuje.“
Ano. Šest stop pod zemí.

Karel Stržanovský, Nové Město pod Smrkem
Čt, 14. prosince 2017, 10:27:48
Koukám, že je to tu zase samý bolševický prase. Zeman se chová jako dobytek a vy jste jeho stádo.

Tomáš Křepela, Teplice
Pá, 22. prosince 2017, 15:36:07
Opilá kunda sem je pro velkou část jeho obdivovatelů velmi přijatelná

Lukáš Brothánek, Praha
Pá, 12. ledna 2018, 23:00:01
Kdyby ho podřízla jak dobytek, zapaltil bych ji advokáta. Už je třeba nějaký vlatenec,co kašle na psaní na netu udělal něco, za mu vlast bude vděčná!! Naše,Česká vlast!!

Jak říkám, je to jen malý výběr, jinak by to dalo na knihu. Cosi to vypovídá o národu českém.