Lukas27

Kdo si myslíte, že vyhraje volby?

Nejlepší odpověď
Lotr2008

Bývalý komunista.

Další odpovědi
Filip84

Myslet si mohu, že to támhleté holce sluší, nebo že má hezký zadek. To je pravda subjektivní, o té si mohu myslet.

Jak si mohu myslet, kdo vyhraje volby? Kdybych si myslel, kdo vyhraje volby, tak bych okamžitě vyhledal klinického psychiatra, jako! 🤦‍♀️

Ametyst

Ten, kdo je vycvičený poslouchat rozkazy.

Rokio

Myslím si, že prezidentské volby vyhraje Petr Pavel.

Není to 50:50. Šance je o něco vyšší u generála ve výslužbě.

A k psychiatrovi už chodím, takže mě nemůžou poslat k dalšímu psychiatrovi. To by bylo hloupé a neefektivní.

plebs

Generál a podplukovník