tomasstir325

Myslíte si, že svět řídí tajné spolky jako třeba Ilumináti?

Doplňuji:
Já si myslím, že určitě, viděl jsem několik dokumentů a přidávají podprahové zprávy do filmů, hudbeních klipů, atd. Ale názor vám neberu, i když je třepa špatný.

Nejlepší odpověď
Reuef

Asi ano.

Doplňuji:
Asi ne primo iluminati ale takova skupina Hildenberg bo jak si rikaji nejspis svetove deni vyrazne ovlivnuje…a taky samozrejme ti nejbohatsi – tem jsou nejaky „demokraticky“ zvoleny vlady u sedinky..

Další odpovědi
lovatic

Asi ano.

Doplňuji:
V rámci možností jsem si docela jistá, že nějaká elita od určité doby řídí chod událostí. Je mnoho důkazů. A podprahové znamení se projevují např. v populární hudbě – Miley Cyrus se veřejně k iluminátům hlásí a propaguje je.

huxa

Ne, je to nesmysl, nic takového není a neexistuje žádný důkaz.

Doplňuji:
Jak by nějaký človíček na Zemi mohl řídit celý svět? Třeba jestli umře nějaký mimozemšťánek desítky tisíc světelných let daleko? Nebo jestli vybuchne nějaká hvězda? Je to hloupost.

fcoop

Ne, je to nesmysl, nic takového není a neexistuje žádný důkaz.

Doplňuji:
Pokud ano,dělají to opravdu mizerně.
Pokusy o něco podobného prokazatelně existují,ale celé to má jednu „chybku“ – jsou to lidé,se vším,co k tomu patří........
Koneckonců – jednoho ilumináta máme,dřepí na Hradě a opravdu se snaží.
Až tak,že si narazil koleno.

Elk

Asi ano.

cliwe

Ano, je mnoho důkazů, jako jsou podprahové zprávy, atd.

Nuk nuk

Ano, je mnoho důkazů, jako jsou podprahové zprávy, atd.

BeryBery

Asi ano.

Jistě a je jedno jak jim říkáte…kdo má dost peněz, ten si může dělat co chce. Jen v tom nehledejte žádnou magii. Není těžké postrašit člověka a pak mu k útěše prodat bibli. A k těm podprahovým zprávám, mozek si každý z nás programuje sám tím, čím se obklopuje. Možná to bude znít hloupě, ale zkoušeli jste už reagovat třeba na reklamu hlasitým komentářem např.: NECHCI! NEPOTŘEBUJU! TO SI DĚLÁŠ SRANDU! LHÁŘI! atd. ??? Dělám to se svou dcerou a je to legrace když mluví s poslanci.

Illines

Ano, je mnoho důkazů, jako jsou podprahové zprávy, atd.

GM

Asi ano.

marci1

Ne, je to nesmysl, nic takového není a neexistuje žádný důkaz.

Doplňuji:
Předcházející odpovědi na téma iluminátů : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ilumin%C3%A1ti

xxx3

Ne, je to nesmysl, nic takového není a neexistuje žádný důkaz.

oooanajooo

Sdílíme tělo z další bytostí které se říká duše.Ti hodně vnímaví vidí i budoucnost a další dimenze reality. Ilumináti? Ano ,jsou.