Toxin

Myslíte si, že naši poslanci jsou za své pracovní úsilí placeni nadhodnoceně, nebo nedostatečně?

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Já bych byl pro to, aby byli placeni buďto „hodinovkou“, nebo „úkolem“. Při placení hodinovkou by mnozí dostali možná tak třetinu a při úkolovce někteří vůbec nic. A zmršené zákony a chybná rozhodnutí bych jim dal „k úhradě“ jako zmetky a to by možná většina z nich nedostávala vůlbec nic a museli by nakonec doplácet ještě z úspor.
Poznámka. Berte to jako parodii, neboť o nic jiného nejde. Myslet si můžeme co chceme, ale své platy, zodpovědnost a morálku si určují a tvoří oni sami (bohužel). 🙂

Další odpovědi
Falcon T

Podle této ilustrace soudím, že to musí být velmi příjemná práce a proto by při příchodu do sněmovny měli platit vstupné.

orwell

Rozhodně nedostatečně! Za sto tisíc dneska už ani kuře nehrabe. Já bych to viděl tak od miliónu výš. Měsíčně, samozřejmě. Práce je to namáhavá, odpovědná a taky je třeba patřičně reprezentovat naší zemi v zahraničí a to je pane fuška!
https://zahra­nicni.hn.cz/c1-52869220-schwarzenberg-usnul-pred-diplomaty-v-belehrade-skandal-rikaji-srbove

aliendrone

V havloidně dem(ent)okratickém státě poslanci činí, jak MUSÍ. Jak jinak. A protože si sami určují výši platů a dalších prebend, tak se nediv, že je situace taková, jaká je.

Problém NENÍ v posrancích či výší jejich platů, ale v LIDECH, kteří tomuto režimu tleskají a jásají. 😕

Pepa25

Chybí zdroj obrázku: https://picto­lic.com/en/ar­ticle/where-is-our-world-going-cartoonist-gerhard-haderer-exposes-the-problems-of-modern-society-in-overly-honest-illustrations

Autor je Rakušan Gerhard Haderer

Slovo „naši“ v otázce je bezpředmětné

Toxin

Pepa 25
Ano, autorem je opravdu tento rakouský kreslíř.
Ale je nutné dodat, že tuto kresbu nakreslil v rámci psychterapie, potom co omylem navštívil ČR.
Terapii mu nařídil jeho lékař aby se vzpamatoval z věcí, které u nás viděl.
Proto je slovo „naši“ nejen namístě ale mělo by ještě být psáno tučně, tedy takto: naši.