Rokio

Myslíte si, že je vhodný nápad, pokud bych expandoval na poradte.cz?

Co kdybych se proslavil i jinde než jen na Odpovědi.cz? Shledáváte tuto moji myšlenku za přijatelnou? Samozřejmě bych dál navštěvoval i tento web, ale založil bych si „filiálku“ i na webu poradte.cz?

Nejlepší odpověď
ivzez

Probůh jen to ne!!!!!

Další odpovědi
jirka F

To záleží na tobě,ale poradte.cz bych zrovna tobě zásadně nedoporučoval(viz­.ostatní odpovědi).Ale pokud máš pevné nervy.....tak přeji hodně štěstí.

klumprt

Ty jsi potřeba tady. Na poraďte chodí jenom nuly, které potřebují poradit a stejně jim tam nikdo neporadí. Zde je aspoň zadnice a to i díky tobě. 🙂