tvaruzekcz

Myslíte si, že je politička Markéta Pekarová Adamová „lesbička“?

Mám kamarádku, která se za svou sexuální orientací nestydí a ta tvrdí, že o tom nepochybuje. „Lesbu poznám podle držení těla i podle toho, jak si sedá…“ Oponuji, že má manžela. Usměje se a řekne „Takže slečna, která spala se slečnami na střední nebo i vysoké škole, ale po ukončení studia a vstupu do tvrdé reality běžného světa skončila s chlapem?“ Nechápavě zírám a ona pokračuje „Mezi lesbami se těmto ženám říká BOI. Mají přirozeně klučičí vzhled i chování a ztotožňují se s mužskou energií a prezentuje se v mužském stylu. V podstatě by se dalo říct, že se jedná o bisexuální ženu, která podlehla sociálnímu tlaku svého okolí a přesvědčila se, že být heterosexuální je lepší cesta.“

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

„Lesbu poznám podle držení těla i podle toho, jak si sedá…“
To je nějaký úryvek z knihy z 18. století?
Nechce slečna ještě měřit obvod hlavy jako nacisti?
Samozřejmě, že to je lesba, je vdaná, takže co jiného by byla. Sexuální orientaci samozřejmě poznáme z pár vteřin, kdy Adamovou vidíme ve zprávách. Tleskám.

Další odpovědi
hapiky

Velmi sympatická a inteligentní žena. Je vdaná, takže nemůže být lesbička.

Kelt

Nezáleží na tom, jaký kdo je, ale co po něm zůstane vykonáno. A jakou má barvu kůže, a co má mezi nohama a jaký je jeho / její sexuální život je něco jiného.

elkon

Nevím , neznám ji osobně. I když tak působí, že je vdaná nic neznamená. Může být na obojí. Co ale vím, že je pro mě nesympatická.

zjentek

Já tvrdím, že má koule, anebo ptáka. Něco z toho, ale spíše toho frajtra s koulemi.

Disraeli

Trochu tak působí, ale kdoví. Ne každá, co má na krátko ostříhané vlasy (nebo vůbec vypadá jako Pekarová) musí být lesbička. ;) Kažodpádně se mi nelíbí, tak ani tak (vzhledově, názorově, působením ani jinak). Ale není mi vyloženě nesympatická, spíš je mi hlavně ukradená, tzn. nezajímá mě, ale když něco řekne, udělá, komentuje… rozhodně na mě inteligentně a sympaticky moc nepůsobí.

Manžela může mít jen naoko, zástěrka. :D Ale protože je katolička, tak tipuji, že je heterosexuální (teda né že by to nešlo tak i tak, jakože naopak, ale prostě je to víc pravděpodobné takhle).
Taky existují bisexuálové.
A nebo je prostě heterosexuálka (nejpravděpodob­nější) a hlavně je to její věc.

RyuzakiKate

Je to krásná elegantní žena. Ne každá s krátkými vlasy je ihned lesbička, některým ženám to zkrátka sedne víc. Já vím, že vy chlapi jste z dlouhých vlasů celý podělaný, ale prostě pochopte, že se za prvé nehodí ke každému tvaru obličeje, a za druhé zdaleka ne každý je má tak husté, aby si to mohl dovolit. Zrovna paní Pekarová má zřejmě jemné vlasy jako já, a navíc ještě oválný obličej, takže nám by dlouhé opravdu neslušely :)

Disraeli

JK, v podstatě si nařkl lesbičku z toho, že je homofóbní ;) (protože na to asi tvaruzekcz „narážel,“ že ta známá je lesbička, která pozná jinou lesbičku… i když to samozřejmě takhle zcela nefunguje.Ale je to možné).
Lesbička, která se nestydí za svou orientaci, je homofóbní. To je gól. :D

Pepa25

Disraeli: nikoho nenařknul – navíc je velmi vysoká pravděpodobnost, že tvarůžek si „kamarádku“ jednoduše vymyslel

Disraeli

Nařkl, i když nepřímo… tomu se říká přirovnání a čtení z kontextu (ne, čtu jen co tam je a na to nemusím mít deduktivní schopnosti na vysoké úrovni… aby se zase provokatér JK, stejně jako autacek, neoháněl tím, že reaguju na něco, co tam není doslvoně řečeno. Je tam přímé podotknutí na historické a nacistické názory a metody spojené s předsudkami a homofobii a následně irionicky řečeno, zda by si ty metody nechtěla vyzkoušet i slečna, protože má stejné předskudky homofobii… Nebo není? Je to myšleno a řečeno úplně jinka? Prosím, jak).
No a, to je jedno (I KDYBY si ji vymyslel, což se já usuzovat neodvážím. Nevím, proč je tu taková VELMI vysoká pravděpodobnost). Teď jsi zase nařkl tvaruzka, že si něco vymyslel, i když to nevíš. Víš to snad? Nebo se domníváš…
V tom případě by JK nařkl vymyšlenou kamarádku… tak jako tak, nařkl. ;)

JežíšKristus

O homofobii jsem vůbec nemluvil ale ok
To jestli je ta známá lesbička nebo ne je naprosto jedno

Disraeli

Ani nemusels, je očividné, co sděluješ. Že doslovně nezmíníš konkrétní slovo, ještě neznamená, že v kontextu nepoužíváš jeho význam nebo to, co představuje (historické, nacistické homofobní předsudky a představy o homosexualitě… čili jako pravý detektiv ;) jsem vydedukoval, že slečna trpí stejnými homofóbními předsudky. NAZNAČUJEŠ v odpovědi snad něco jiného?).
Proto píšu „v podstatě“.
Ale je, když o někom NEPŘÍMO řekneš, že jedná jako homofob, měl bys brát v potaz, jestli tím nečastuješ samotného homosexuála.