Super guy

Myslíte si, že je normální, když si dospělý člověk hraje s plyšovým medvědem?

Mému bratrovi je 19 let a už od svých patnácti let si hraje, tulí, povídá a spí s plyšovým medvědem. Je to podle vás normální, nebo by si měl zajít k psychologovi a nechat se nějak prohlédnout?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč by ne, je to jeho věc a medvěd je nějaká zástupná postava.

Další odpovědi
mosoj

Hlavně aby si ho někdy nespletl s opravdovým!!

elkon

Není. Dospělý člověk má většinou pokročilejší aktivity.

JežíšKristus

No jestli si s ním vyloženě hraje, tak to asi není moc super.
Ale není neobvyklé, že dospělí lidé mají v zásobě jako psychickou pomůcku/pomoc svého plyšáka, polštář, hrnek, klíčenku, cokoliv…

Rokio

Není to normální, ale je to neškodné. Naproti tomu se tam se opít je normální, ale může to být někdy nebezpečné, pokud daný konzument alkoholických nápojů mívá agresivní opici.