Keiko

Myslíte si že je normální dívat se na Winx Club, když mi je 13?

Už dlouhou dobu nad tou to otázku přemýšlím, na wiki je, ale napsaný že je to do 15, a navíc mě to clk baví :),tak nwm no

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Löwe

Ano

andyana

Ano

Je to normální, to je každýho věc jestli se kouká na winx nebo na cokoli jiného, hlavně že tě to baví. :))

Nevíteto?

Ano

Když tě to baví… Věř mi, že existuje spoustu dospělých lidí, kteří normálně žijí a chodí do práce, mají přátele apod. a dívají se na kreslené seriály. 🙂

Luxx

já koukám na Futuramu, ta je taky kreslená

Keiko

Díky holky :)