Rokio

Myslíte si, že deflorační mánie je nebezpečná sexuální úchylka?

Proti růstu žádný dišputát. Platí tohle i při této deviaci? Nebo si naopak myslíte, že lidé, kteří se narodili s touto nemocí, by měli vyhledat pomoc, nebo se dobrovolně vzdát svého vybavení ve prospěch společnosti (nechat se vykastrovat)?

Odpovědi
anonym

Jak se říká úchylce: potřebě neustále někoho pranýřovat za věci po kterých je ti houby a hnát všechny kolem sebe do blázince za každou pitomost ? 🙂 Co je to? „Všichni jsou magoři jen já letadlo ?“ nebo to má odbornější název ?