Rokio

Myslíte si, že bych měl zavolat sanitku, aby mě odvezla do cvokárny, když jsem dnes měl vidiny?

Vizuální halucinace je vážný zdravotní problém. Je to podle vás na blázinec?

Odpovědi
elkon

Jen neschopný jedinec se stále na něco ptá cizích lidí. Zeptej se doma.

Filip84

To bys ty vidiny musel pregnantněji popsat.

Pokud jsi měl např. vidiny, že matka na Tebe šla s motorovou pilou, a proto jsi jí musel „picnout“, tak ano, bylo by to na okamžitou hospitalisaci.

Pokud jsi měl ale např. vidiny, že ze stropu roste muchomůrka červená, no tak to počká, až budeš s psychiatrem, mu to řekneš, a on Ti, podle toho, upraví medikaci.

Jistě z toho pochopíš rozdíl sám a příště se už na to nebudeš ptát, protože si odpovíš sám. 🙂