Rudík 12

Myslíte si, že bude povinné testování ve školách ještě v září?

Já doufám, že to co nevidět skončí. Ale myslí si někdo z vás, že to neskončí? A myslíte si, že to bude ještě v ráří 2021?

Odpovědi
elkon

Nemáme křišťálovou kouli. Co bude nikdo neví, používej hlavu.

da ny

Při návratu do školních škamen po prázdninách a cestování během nich a dovolených, s tím logicky lze počítat (s testováním). Roušek (obchody aj.) se do konce roku asi nezbavíme :)
Jinak, také nemám křišťálovou kouli, na to, jaký vývoj bude u nás a ve světě!

Drap

Když to bude nutné, tak ano. Pokud to potřeba nebude, tak ne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.