Altair-AC

Myslí se „nezapomenutelným dnem“ vždy jen něco pozitivního?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… co, myslíš, proč si neustále připomínáme různé tragédie ??? … že by na nich bylo něco pozitivního, nebo se to stalo spíše v nezapomenutelný den ???

Další odpovědi
Kepler

Lidská paměť je malinko selektivní a tak si uchová raději ty pozitivní zážitky a na ty špatné ochotněji zapomíná. Ale nezapomenutelným dnem může být i takový, kdy nastane neuvěřitelný souběh průserů. Například ho v autě někdo nabourá, pak spadne ze schodů a zlomí si ruku a nakonec se dozví z mailu, že ho navštíví tchyně. No nazdar hodiny…

Edison

Ne.

aliendrone

Záleží jak u koho. Třeba Kepler, ten by znal (kdyby si je pamatoval) všechna dna, ale pokaždé, když se propije až na dno, tak si to druhý den NEPAMATUJE! ;) :D :D

Mc Merkurion

@Kepler: to nejni souběh průserů, to je jen pár blbejch nehod, ovšem zakončených megaprůserem !!!

Kepler

Jo, v ten moment zapomeneš na ruku i pomuchlané auto…:-))