Rokio

Můžu zavolat sanitku, aby mě odvezla na psychinu, abych tam plnil své tajné poslání?

Jsem přesvědčen, že bludy a halucinace lze vymluvit. U mě k tomu došlo. Teď už mám jen paranoidní utkvělé představy a pseudoiluze.

Psychiatr mi někdy chtěl přisoudit blud. Já jsem mu na to řekl, že si to uvědomuji. Tehdy mi lékař řekl, že to není blud, ale zkreslené vnímání.

V psychiatrické nemocnici bych chtěl vymluvit psychotikům jejich bludy a halucinace, aby se mohli vrátit domů. Pak by mohla pracovat a došlo by ke zlepšení české ekonomiky.

Nejlepší odpověď
Drap

Jen jim zavolej, ať tě tam odvezou, abys mohl plnit své tajné poslání a už jedou

Další odpovědi
cappuccino

V ramci zlepseni ceske ekonomiky to urcite musis udelat!! Pokud mozno co nejrychleji!!

Filip84

Neotravuj se svými sebestřednými otázkami! 🙄

Nejsi zajímavý, jsi trapný! 🙄🙄

Chceš zavolat sanitku? Zavolej si sanitku: my to nepotřebujeme vědět! 🙄🙄🙄