Questman

Můžu využít služby ČP „Odpovědní zásilka“ pro přepravu zásilky kamarádovi?

Doplňuji:
Z toho jsem právě nic nepochopil.

"Službu lze využít NAPŘÍKLAD u:

reklamace zboží,
výzkumů a průzkumů,
firem, které si vyměňují zásilky se svým partnerem nebo pobočkami, apod."

Spíš jestli třeba někdo nemáte zkušenost nebo tak :/

Nejlepší odpověď
Ájina_T

Teoreticky ano.

Prakticky ne – tenhle produkt je k dispozici pouze pro smluvní zákazníky s objemem stovek a tisíců zásilek za měsíc. Na přepážce to jednotlivec podat nemůže.

Další odpovědi
ivzez

Uzavře-li s Vámi pošta
„Dohodu o poskytování služby vnitrostátních odpovědních zásilek",
mělo by to jít využít i pro přepravu odpovědi kamaráda.

Ale odhaduji, že pošta tuto službu neposkytuje jednotlivcům.

brillant

https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/psani/cr/od­povedni-zasilky