Avatar uživatele
Kyselý melou

Můžu ve 14 začít chodit do kostela bez vědomí rodičů?

Ahoj je mi 14 a jsem věřící v boha a Ježíše Krista. Chci chodit do kostela ale v okolí nemám nikoho věřícího a když jsem se pokusila mamce říct o tom tak mě akorát seřvala že nejsem malé dítě abych věřila v Ježíše Krista a Pána Boha. Prosím odpovědi. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Midas před 1379 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já chodil ministrantovat od svých 8 let a bez vědomí rodičů. Jen babička byla ráda.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kyselý melou Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Midas

Můžeš. A z ostatních si nic nedělej (ani z rodičů nebo těch nejbližších). Víra je jen a jen tvoje věc, nikdo do toho nemá, co kecat, takže jestli budou, vůbec je neřeš ani se o tom s nimi nebav. (A to říkám jako nekřesťan – nevěřící).
V kostele fakt nekontrolují občanky při vstupu nebo se tě neptají na věk. :D

Jen pozor na kněze (sranda). :'D

Upravil/a: Midas

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vojta24

Rodiče jsou za tebe do 18 zodpovědní, neměla by ses za jejich zády setkávat s podezřelými individui, zvláště pak ne s pedofily z církevních institucí, to by mohlo být dost nebezpečné … uvědom si že jsou to sexulálně velmi frustrovaní lidé a ukázalo se, že si to dost vynahrazují právě na dětech, … aby to nedopadlo ještě špatně.

před 1379 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vojta24

… ale tady ti v tom asi nikdo nezabrání, takže jen rada: Až do toho jejich „doupěte slepé víry“ vejdeš a necháš si vymývat hlavu těmi jejich nepodloženými moudry, pokus se, zachovat si zbytek zdravého rozumu, kritického myšlení a racionality. Neboj se vždy pochybovat o tom, co se ti snaží bez důkazů namluvit, protože jejich principem, je tvůj rozum podmanit a nahradit jej slepým následováním dogmat. Pozor na to, je to velmi zhoubné.

před 1379 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek