dzzjjjmy

Můžu sníst rok prošlý puding?

Ahoj, dostala jsem chuť na puding, bohužel jsem doma našla jen jeden a to rok prošlý, mohu ho sníst? Voní krásně…

Nejlepší odpověď
gecco

Velmi pravděpodobně můžeš (teda – pokud jde o prášek, nikoli puding rok uvařený – ale ten by nevoněl)…
😉
Jo – nic mu nebude.

Další odpovědi
teufl

Pokud jde o práškový, klidně si ho udělej. I kdyby s ním něco bylo, tak ti bude nanejvýš jenom špatně.

Questman

Jen si dej a ať ti čvachtá v rypáčku :)

redy

Dobrou chuť :-/

Agneta

Klidně můžeš, všechny potraviny v prášku vydrží mnohem déle, a tady je hlavně jen škrob:D

Kelt

Pokud byl v suchu a obal je uzavřený, proč ne. Já třeba jím kompoty staré více než 5 let.

honza19hk

můžeš ale kdoví jak ti po něm bude,zvlášť pokud už je to hotový výrobek.

talka

Já snědla 3 měsíce prošlý (byl jen trochu jako vodový), ale nic mi nebylo.

cochee

Jelikož puding při výrobě zahříváme kolem bodu varu, neměla by vadit případná biokontaminace prošlého kousku. Je však možné, že ti nezpudingovatí…

PetrXY

Sníst ho můžeš, ale pozor na ty následky.