Nela56

Můžu si zde nějak změnit přezdívku?

Nejlepší odpověď
anonym

Úprava jména (přezdívky) samotným uživatelem nelze. V krajním případě se to řeší s adminem.

Další odpovědi
anonym

Kamarádka pleskla učitele obnaženým pupkem do obličeje. Přestali jí tedy nadávat do tlusťošky a začala přezdívka „Pleskavá“. (Byla Plesková.)

elkon

Matesax, a jak to souvisí s otázkou?

anonym

Sarkasmus. (Na blbou otázku …)

anonym

Matesax: Proč je to podle tebe blbá otázka? Ptá se na technický dotaz.

anonym

Protože kdyby si každý měl individuálně ptát na věci, které se dají vyhledat … Id toho existují FAQ, indexy, nápovědy, nebo třeba soukromé zprávy. Mne by to v životě nenapadlo.