Alča M.♥

Prosím vás, nevíte, jak si mám změnit jméno?

Chtěla bych si na Odpovedich.cz změnit jméno, ale nevím, jak na to?
Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde na odpovědích to nelze
Doplňuji:
Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz.

můžeš ale pořádat a o zrušení toho stávajícího a založení nového účtu

Další odpovědi
alexandra

To je přece jednoduché.Dej si nové a to staré nechej být.Ještě nejsi tak daleko,aby tě musely mrzet body.Udělej si nějakou mejlovou adresu,pokud máš jenom jednu,a je to.Adres můžeš mít kolik chceš.
Doplňuji:
A kdo to bude vědět,že má někdo více profilů.A co teda s tím,když tady mám profil já,můj syn i manžel,na jednom počítači.Jak mám třeba pak dokazovat,že jsou jejich a ne třeba moje????

www

Změnit jméno na Odpovědích myslíš asi svoji přezdívku zde.
Asi budeš muset kontaktovat adminy podle kontaktů dole. Dá se tu praktikoval spousta méně obvyklých postupů, jiné běžné jinde ale ne. Moc se tady v tom nevyznám.
Znovu tedy, využij tlačítko Kontakt na stránce dole.

Sůwa

Já jsem už dvakrát požádala admin. tohoto serveru o změnu aspoň začátečního písmena z malého na velké ( suwa/Suwa), protože jsem dodatečně zjistila, že je zde registrována i >sowa<. Zatím se nic neděje.