Petr.S

ICQ, jak vypnout zobrazovani jména/příjmení

Neví někdo prosim vás, jak vypnout v nastavení ICQ zobrazovaní jména a příjmení, bohužel je povinné tento údaj vyplnit. V sekci soukromí jsou pouze dvě možnosti, „Všechny podrobnosti … etc.“ a „Pouze jméno“ (celé jméno a přezdívku), vím že to jde, ale nepodařilo se mi nic kloudného vygooglit, předem díky
Doplňuji:
2beer

dík za radu, ale situaci to bohužel neřeší, vše prázdné vyjma icq přezdívky ponechat nemůžu, jméno a příjmení je povinný údaj, a nahradit jsem jméno/příjmení za přezdívku nechtěl, ale zcela vypnout zobrazení, protože vím, že to jde, ale nevím jak

Nejlepší odpověď
beer

Známý problém.
Ve svém profilu musíš upravit osobní údaje tak, že nahradíš například příjmení přezdívkou nebo čím chceš, nebo necháš vše prázdné vyjma icq přezdívky.
Do profilu se dostaneš při spuštěném ICQ následovně:
Úplně nahoře postupně kliknout Nabídka-Zobrazit můj profil-nahoře Upravit profil. Nakonec nezapomenout dole potvrdit změny tlačítkem OK.

Doplňuji:
Jde to tak jak píši. Mám to taky taky takhle, prázdná pole vyjme přezdívky. Pravděpodobně děláš někde chybu )) Hledej.