Muzu si tady vylit srdce?

uz od vcerejska me stiha jedna pohroma za druhou,nejdriv kamaradka a jeji neverny manzel,dnes rano jsem se trochu zlobila s detmi,a ted kevsemu jsem se vratila s pohotovosti,syn si zlomil nohu a muj druhy syn vytopil sklep,manzel je na sluzebni ceste,mam dnes pocit ze jsem neschopna,bojim se co jeste prijde,

Nejlepší odpověď
kropitko

Sklep nechte vytopenej(on to přežije). Sedněte si,udělejte si kafe,nebo ještě lépe dejte si pivko,vínečko,pa­náčka,prostě to co máte ráda. Tak hodinku relaxujte,odpo­čívejte,pokud možno nemyslete na to,co se dnes vše stalo. Až se budete cítit lépe,vemte syna vodníka a běžte spolu uklízet ten sklep. A přitom všem myslete na to,že jsou na světě lidé,kteří jsou na tom ještě hůř…nemají děti,no a dokonce nemají ani ten sklep.

Další odpovědi
ninka

To je den blbec! Ještě, že trvá jenom do 23:59 h.
Zítra to už bude lepší..

PostApMan

Kde jinde si vylit srdce než anonymně na internetu mezi pohodovými (výjimečně,ale jen výjimečně protivnými) lidmi ?

Takové dny „blbec“ máme asi každý, až když to trvá déle jak den tak nad tím přemýšlíme. Ale zkuste si zvednout náladu tím, že si převinete všechno co se stalo a uvědomíte si že jste s tím nemohla nic dělat (těžko donutíte cizího manžela k věrnosti, nebo budete své děti hlídat 24 hodin denně) a že už se stalo a teď se musíte soustředit na to co Vás čeká (a já držím palce že už Vás nic strašného nepotká)

Mimochodem měl jsme podobný den, takže v tom jeste sama.

Čarodějnice

Většinou po neočekavané bouřce se ukáže krásná duha.Pestrá,jas­ná,prostě ok.Tak i život,večer si dát sklenku a myslet nad tou duhou,a né nad tím co je už pryč.

ten který je

Tak trochu to znám a nedavno jsem zde o tom psal.Nyní Vás čekají pravděpodobně veselejší a štastnější časy.Je to takový zvláštní zákon.A vůbec synovi se noha zahojí,sklep vysuší,manžel vrátí a bude zase dobře.Vše mohlo dopadnout hůř.;-)

Džanička

Já jsem na tom dneska stejně.Děti jen co ráno otevřeli oči,tak pořád jen bulí,vřeští,bijí se a já nevím co ještě.Navíc mi syn vylil hrnek mléka pod televizi,za chvíli druhý po celém obýváku.Už mi z nich dnes opravdu třeští hlava.Navíc jsem měla nějakou práci,a úplně jsem zapoměla na čas,takže teprve teď dělám večeři,ach jo.Už aby byli v posteli.

BEAES

Jejda to je špatné období…nezbývá Vám než všechno vydržet, vyřešit a přečkat. S dětmi je někdy kříž, znám to a obzvlášť,když je na to člověk sám. Hlavně to vše vydržte, určitě bude lépe.

Bumbes

Když to tu tak čtu, tak to vypadá na nějaké skvrny na slunci, magnetickou bouři, nebo podobné karamboly…
Snad se vyčasí a bude líp.

elektrikář

Musite si na to vzít tento metr. Když si člověk zlomí jednu nohu je to smůla. Když se na to díváte, že jste si mohla zlomit obě, Takže jedna noha je svým způsobem štěstí.Zaplať bůh že to nebylo horší.Tohle mi říkával můj táta. Mně to pomáhá. Držím palce.