Mousinek

můžu si objednat tričko odpovědi? Kolik stojí?

Nejlepší odpověď
dědapetr

http://www.od­povedi.cz/tipy/tric­ka
Odměna pro zlaté a stříbrné uživatele
Každý uživatel serveru Odpovědi.cz, který dosáhne úrovně stříbrný od nás obdrží jako odměnu za aktivní působení na serveru tričko s logem Odpovědi.cz
Trička jsou ve velikostech M, L, XL a XXL. Pokud jste dosáhli úrovně stříbrný a máte zájem o tričko, napište nám na e-mailovou adresu info@odpovedi.cz o jakou velikost máte zájem a adresu na kterou máme tričko zaslat.

Další odpovědi
dudu

Milá Mousinko, jak naznačil dědaPetr, ani v této bakané době nelze všechno získat za peníze. Platí rčení „pane správce, musíte se více snažit!“. Nerad se chlubím, ale za aktivní přístup jsem na slovenských stránkách odpovědí získal nejen podobné tričko, ale nyní i dárkový certifikát v hodnotě 40 EUR. Heč.