alvin

Můžu si do letadla vzít dron?

Dobré dopoledne, mám v plánu si pořídit dron (Dji phantom 4), ale pouze v případě, že si ho můžu vzít do letadla do příručního kufru nebo místo batohu (v „boxu“ od výrobce viz fotka). Už jsem si o tom něco zjišťoval, LiPo baterie by měly být v pohodě, dron také ale spíš se bojím o vrtule, aby je nebrali jako řezné předměty. Děkuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
led

Najlepšie je opýtať sa na spôsob prepravy u príslušnej leteckej spoločnosti. V každom prípade počas cesty musí byť v prepravnom stave tj rozložený v nefunkčnom (s odpojeným akumulátorom) sta­ve.