redy

Můžu se zeptat co budete zejtra vařit?

Můžu se vůbec ptát ? To poznám za chviličku žejo?:DDD

Nejlepší odpověď
anonym

Právě jsem zavinula kuře, takže ho zítra jen vložím do trouby. Bude kuřecí roláda a zeleninový salát. Budu zavařovat švestky, tak asi ještě upeku koláč a odnesu ho na posezení do místní knajpy. V neděli je zavřeno, ale scházíme se tam v tento den jen štamgasti, každý přinese něco na stůl k zakousnutí, potom hospodský vezme harmoniku a zpíváme …Občas tam zajdu a je to fajn. Je to snad jediná příležitost kdy mi nevadí „dechno“ .

Další odpovědi
jmhad

Bruselské nudličky s rýží a druhé jídlo zeleninu s kýtou a bramborem.Pocho­pitelně v hospodě pro cca 100 lidí

Drap

Více méně klasika. Vývar, pečené, naložené vepřové koleno, bramboroý knedlík, zelí a zelninový salát.

Damiana

Jestli to stihnu, tak krůtí řízky s brambory a okurkovým salátem nebo Soba nudle s bazalkovým pestem, parmazánem a ořechy. Uvidíme, protože na první mám chuť imrvére a na to druhé tak dva dny a navíc je to rychlovka. Ale manželovi „došlo“ sladké, takže budu péct jablečný Tarte tatin – to vím určitě! 🙂

ad jmhad: ty bruselské nudličky – to je toto? http://www.re­cepty.cz/recep­t/bruselske-hovezi-minutka-144729
Omluv mou zvědavost, ale nerada bych přišla o nějakou neznámou zajímavost.:-)

HerbiG

salát s kuřecím masem :)

anonym

Tak to ještě nevím(zítra dám vědět),ale co vím,že za chvíli jedu s manželkou na tatarský biftek!
Doplňuji:
Tak tady je moje slíbená odpověď : Vývar,vepřové rolky ala šp. ptáčci s rýži.

hanulka11

hovězí na houbách s knedlíkem – či rýží
čočková polévka
buchty s mákem a švestkama
bábovka bez mouky

manon

Kotlety plněné nivou a k tomu květákovou „rýži“.

baghira

Na oběd řízky (co by to bylo za neděli bez řízku?). Na večeři ještě nevím.

anonym

Skoro nikdy si neplánuji co si budu vařit k jídlu dnes natož zítra. Snažím se však přípravou jídla nestrávit více jak půl hodiny.
Doplňuji:
Vařím si méně než deset jídel a nejraději mám sladké pokrmy. Často sáhnu i po konzervě nebo čínské polévce.

balca

houno s mákem.

venkovan

K obědu si dám asi tradiční čtyři či pět hvězdiček a 100 gramů nějakého plátkového sýry. Snad nebude horko a sýr se mi nespeče jako nedávnou gumoví medvídci do jedné velké placky.
K večeři – jestli bude přes den vedro, tak asi ještě několik litrů vody. A se najde v ledničce. Už aby se ochladilo – kdo se v tom má pořád v tom slunci pohybovat.
Doplňuji:
No hvězdičky dneska nemám – práci jsem vzdal. Puňta mne ráno zas rozladil – kdo se má na něm má dřít a ještě o víkendu.
Ale asi si dám k obědu nějakou dobrou čokoládu . Ledničku jsem včera vyplenil.

redy

Příspěvek smazán administrátorem.