Avatar uživatele
redy

Můžu se zeptat co budete zejtra vařit?

Můžu se vůbec ptát ? To poznám za chviličku žejo?:DDD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Drap, Tom20, anonym, anonym před 4219 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Právě jsem zavinula kuře, takže ho zítra jen vložím do trouby. Bude kuřecí roláda a zeleninový salát. Budu zavařovat švestky, tak asi ještě upeku koláč a odnesu ho na posezení do místní knajpy. V neděli je zavřeno, ale scházíme se tam v tento den jen štamgasti, každý přinese něco na stůl k zakousnutí, potom hospodský vezme harmoniku a zpíváme …Občas tam zajdu a je to fajn. Je to snad jediná příležitost kdy mi nevadí „dechno“ .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jmhad

Bruselské nudličky s rýží a druhé jídlo zeleninu s kýtou a bramborem.Pocho­pitelně v hospodě pro cca 100 lidí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Více méně klasika. Vývar, pečené, naložené vepřové koleno, bramboroý knedlík, zelí a zelninový salát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jestli to stihnu, tak krůtí řízky s brambory a okurkovým salátem nebo Soba nudle s bazalkovým pestem, parmazánem a ořechy. Uvidíme, protože na první mám chuť imrvére a na to druhé tak dva dny a navíc je to rychlovka. Ale manželovi „došlo“ sladké, takže budu péct jablečný Tarte tatin – to vím určitě! 🙂

ad jmhad: ty bruselské nudličky – to je toto? http://www.re­cepty.cz/recep­t/bruselske-hovezi-minutka-144729
Omluv mou zvědavost, ale nerada bych přišla o nějakou neznámou zajímavost.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

salát s kuřecím masem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak to ještě nevím(zítra dám vědět),ale co vím,že za chvíli jedu s manželkou na tatarský biftek!
Doplňuji:
Tak tady je moje slíbená odpověď : Vývar,vepřové rolky ala šp. ptáčci s rýži.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

hovězí na houbách s knedlíkem – či rýží
čočková polévka
buchty s mákem a švestkama
bábovka bez mouky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Kotlety plněné nivou a k tomu květákovou „rýži“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Na oběd řízky (co by to bylo za neděli bez řízku?). Na večeři ještě nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Skoro nikdy si neplánuji co si budu vařit k jídlu dnes natož zítra. Snažím se však přípravou jídla nestrávit více jak půl hodiny.
Doplňuji:
Vařím si méně než deset jídel a nejraději mám sladké pokrmy. Často sáhnu i po konzervě nebo čínské polévce.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

houno s mákem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

K obědu si dám asi tradiční čtyři či pět hvězdiček a 100 gramů nějakého plátkového sýry. Snad nebude horko a sýr se mi nespeče jako nedávnou gumoví medvídci do jedné velké placky.
K večeři – jestli bude přes den vedro, tak asi ještě několik litrů vody. A se najde v ledničce. Už aby se ochladilo – kdo se v tom má pořád v tom slunci pohybovat.
Doplňuji:
No hvězdičky dneska nemám – práci jsem vzdal. Puňta mne ráno zas rozladil – kdo se má na něm má dřít a ještě o víkendu.
Ale asi si dám k obědu nějakou dobrou čokoládu . Ledničku jsem včera vyplenil.

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
redy

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4219 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek