Theresa13

Jak symulovat nemoc?

Prosím zítra nechci jít do školy píšeme písemky a mám být zkoušená z fyziky pomocte.

Nejlepší odpověď
SeptikB

Když vidím tvůj písemný projev, měla by ses spíše zeptat, jak simulovat znalosti češtiny…

Nicméně bych nezkoušel simulovat. Buď rodičům řekni, že tam nechceš, ať jsou na tebe aspoň jednou hodní a nechají tě doma, nebo běž do školy a na poslední chvíli zaboč do nejbližší kavárny a nauč se chybějící učivo.

Další odpovědi
brokol

prostě si lehni a řekni, že tě strašně bolí hlava a v krku (v tomhle počasí není divu ;) ) a nebo ty střevní potíže.. Musíš si ale uvědomit, že s tvým pravopisem bys radši do té školy chodit měla :)

venkovan

Půl litru kyselého mléka a kyselé zelí.
Funguje to dobře, jen příště raději půjdeš na písemku z fyziky (pokud tento recept přežiješ e zdraví).
A třeba než pomozte jak simulovat napíšeš poraďte – tomu a tomu nerozumím.
Fyzika a chemine není žádný problém. jako holky se s ní v praxi setkáváte každý den. Takže co je na ní k nepochopení. Pár vzorečků?
Nevím, ale dnes víc mladých lidí si pamatuje víc která celebrita má koho za milence než nějaký přihlouplý vzoreček o působení síly apod.

Kamulle

Písemce se nevyhneš. ;) Zkus to říct rodičům. Ale nemůžeš přede vším pořád utíkat. ;) Nauč se být zodpovědná. Bude se to hodit.

Lesliiie

Já nechci nic říkat, ale vážně bys radši měla jít do školy… Tím, že před problémem utečeš nic nevyřešíš. Teď si možná říkáš, jedna blbá hodina fyziky… Ale až budeš na střední škole, tak můžeš litovat toho, že zrovna na té jsi nebyla… Ale jak chceš, to je tvoje věc, a na internetu určitě najdeš hodně návodů na simulování. Být tebou bych to ale vážně nedělala!

zl@tk@

Buď ráda, že se můžeš ještě učit. Představ si jaké to bude až budeš stát frontu na „Pracáku“.

johana 56

Je lepší věvovt trochu času učení,než si přivolávat nemoci.Určitě to zvládneš a budeš si věřit i bez podvádění.

Rocker

Zkus střevní potíže-zvracení,průjem…To je tak na 1–2 dny.U nás ve škole to tak děti dělají:-)

KdoSiOdJinud

Věděl bych recept na horečku, co se projeví tak po 12hodinkách 😁 ale nechci tě mít na svědomí až to přeženeš 😁

krum

Když nepřijdeš zítra,vyzkouší tě jindy,nevyhneš se tomu,akorát by ti rodiče vynadali za lhaní.