zjentek

Můžu se zde zeptat na všechno, na co jste se vy zeptat styděli?

Otázka trošinku sociálně/filo­zofického rázu…

Nejlepší odpověď
Reganois

Jasně, syp to sem.

Další odpovědi
elkon

Jen se ptej, přeci vidíš, na jaké hovadiny se tu někteří (stále stejní) ptají.

Emefej

Ano. Ptej se!

xiperio

Určitě. Napište Vaše jméno a bydliště a směle se ptejte. Uvidíme, jak Vám to s tou stydlivostí půjde. Ale v rámci slušnosti, se zde dá ptát na všechno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

@Xiperio: ja su zjentek z Prajzké, nemám problém… to tu KAŽDÝ ví! (;

zjentek

Elkon, to NENÍ PRAVDA. Max. relativní dojem/subjektivní hodnocení.

elkon

Tvůj názor ti neberu, ale jsi tedy dost naivní. Některé dotazy dost dobře stačí, aby si člověk udělal o tazateli přesný obrázek.

zjentek

Skutečně? No… taky se s tebou nemíním přít o naivitě.